Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Monument Builders: Titanic gra
2.8571428571429
112

Monument Builders: Titanic

Bądź świadkiem odbudowy Titanika I stań się częścia nowej, fantastycznej gry na czas pt. Monument Builders: Titanic! Dołącz do wspaniałej grupy budowniczych I rozpocznij pracę nad ożywieniem słynnego statku. Zatrudniaj pracowników I zarządzaj całą akcją. Pokaż co wiesz na temat produkcji drewna I metalu. Zrób co możesz by zakończyć odbudowę na czas! Pokonuj rozmaite przeszkody, pozbywaj się złodziei. Nikt nie powiedział, że będzie to proste zadanie, obiecali tylko, że będzie warto! Pobierz Monument Builders: Titanic juz teraz, całkowicie za darmo, ciesz się akcją I przypomnij sobie jeszcze raz niezwykłą historię Titanika!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

MONUMENT BUILDERS: TITANIC RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Monument Builders: Titanic jest przedstawiona jako całkowicie nowa gra na czas od Anuman Interactive, która daje ci możliwość odbudowanie sławnego na całym świecie Titanika... Read more

Scena początkowa zapowiada ekscytujące doświadczenie na czas z mnóstwem wyzywających poziomów. W rzeczywistości mamy tu taką samą grę jak Wieża Eiffela tego samego producenta. Zatem pierwszy nasz zarzut dotyczy skopiowanego ooczenia. Co więcej, nie ma tu nawe żadnych doków lub nawet spojrzenia na wodę by mogło to wyjaśnić tytuł.

Warto wspomnieć, że główna część gry nie jest w stanie zachęcić cię do ukończenia misji ze złotym trofeum jako, że możesz kontynuować poziom nawe po tym jak skończy się czas. Gra jest łatwa I powolna. Prawdopodobnie tytuł jes świetnym wyborem dla tych, którzy lubią powolne gry na czas, jednak dla pozostałych, gra z pewnością będzie zbyt irytująca.

Będąc dokładnie taka jak poprzedniczka, Monument Builders: Titanic ma jednak parę różnic, na przykład, zwyczajny kursor I rozdzielczość ekranu. Podkład muzyczny I fabuła eż są inne, w innym wypadku nie byłoby nic nowego czy intrygującego. Chocą animacje sa dobrze wykonane, nie wystarczą byśmy się w grze zakochali.

Prawdę mówiąc, jeseśmy poniekąd zdezorientowani ogólnym założeniem, bo nie potrafimy pojąć dlaczego producenci zaoferowali nam tak kulawa grę jak Monument Builders: Titanic. Dlaczego są tak nieostrożni jeśli chodzi o swój wizerunek? Czy sądzą, że dzisiejsi gracze lubią prymitywne I podstawowe gry? Jeśli tak, potwornie sie mylą.

Jeśli jesteś mistrzem w budowlankach, Monument Builders: Titanic nie ma nic co mogłoby cię zabawić.