Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Magiczna encyklopedia: Blask księżyca gra
3.4260355029586
169

Magiczna encyklopedia: Blask księżyca

Największy Czarodziej Szkoły Magii zniknął. Jego uczniowie, Katrina i Roger, muszą go odszukać i ocalić! Dołącz do nich w podróży po świecie, zbierz wszystkie części antycznego artefaktu i odkryj okropną tajemnicę Profesora Fobrosa. "Magiczna encyklopedia: Blask księżyca" to druga z serii gier ukrytych przedmiotów, "Magiczna encyklopedia: Blask księżyca". Posiada dobrą grafikę, wciągającą fabułę, mnóstwo wciągających zagadek i zabawne mini-gry. Nie przegap tej wspaniałej gry!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MAGICZNA ENCYKLOPEDIA: BLASK KSIĘŻYCA

MAGICZNA ENCYKLOPEDIA: BLASK KSIĘŻYCA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Magic Encyclopedia: Moon Light” to druga gra w serii. Można ją zaklasyfikować jako połączenie gry ukrytych przedmiotów i przygodówki typu ‘wskaż-i-kliknij’. Twórcą gry jest firma Alawar Games. W “Moon Light” musisz zbadać sprawę tajemniczego zniknięcia słynnego profesora... Read more

“Magic Encyclopedia: Moon Light” oferuje zróżnicowaną i zabawną rozrywkę. Lista poszukiwanych przedmiotów zawiera głównie obiekty związane z fabułą gry, a także pewne złożone obiekty, jak na przykład pięć części klucza. Takie przedmioty zazwyczaj przydają się do otwarcia skrzynki, zawierającej kawałek papieru, na którym znajduje się treść zaklęcia lub coś podobnego. Takie łańcuchy działań czynią grę naprawdę wciągającą.

Gra zawiera około 2000 ukrytych przedmiotów, 32 poziomy i jakieś 20 mini-gier, co czyni “Moon Light” dłuższą, od jej poprzedniczki. Bez wątpienia spodoba Ci się ręcznie malowana grafika i przyzwoita fabuła. To jeden z rzadkich przypadków, kiedy druga gra jest lepsza niż pierwsza. Niemniej jednak “Magic Encyclopedia: Moon Light” ma dwie poważne wady: niektóre obiekty są zbyt małe i przedmioty będą znajdowały się w tych samych miejscach, jeśli postanowisz zagrać ponownie.

Jeśli jesteś miłośnikiem gier ukrytych przedmiotów, to szczerze polecamy to arcydzieło. Szczerze mówiąc, wydaje nam się, że gra spodoba się każdemu! Dobrej zabawy!