Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Magiczna Encyklopedia: Iluzje gra
3.8641975308642
81

Magiczna Encyklopedia: Iluzje

Baw się dobrze w nowej grze typu ukryte obiekty o magii: Magic Encyclopedia: Illusions! Pomóż młodej dziewczynie Catherine uratować Akademię Magii i znaleźć złego czarownika, który rzucił na Akademię klątwę! Teraz Catherine i jej brat Roger próbują rozwikłać tajemnicę i znaleźć pomocników, którzy powstrzymają złego czarownika! Podróżuj po świecie i rozwiązuj wszystkie zagadki! Grę Magic Encyclopedia: Illusions możesz pobrać bezpłatnie. Podziwiaj wspaniałą grafikę i ciekawą fabułę! Baw się dobrze!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MAGICZNA ENCYKLOPEDIA: ILUZJE

MAGICZNA ENCYKLOPEDIA: ILUZJE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Magic Encyclopedia 3: Illusions to najnowsza publikacja firmy Alawar Entertainment, która oferuje Ci przetestowanie Twoich umiejętności w odszukiwaniu ukrytych obiektów. Tym razem wcielisz się w postać odważnego studenta, który musi ocalić Akademię przed perfidnym iluzjonistą. Z pewnością Ci z Was, którzy grali już w pierwsze dwie części gry będą wiedzieli o co chodzi. W niniejszej części możemy obserwować cechy, które pojawiły się we wcześniejszych tytułach: czysta zabawa, czysta przyjemność, dobrze zrównoważone poziomy trudności zadań. Jednakże, rozgrywka jest trochę zagmatwana; domyślenie się co trzeba zrobić, jak użyć obiekty, czy w którą stronę się udać zajmuje trochę czasu. Szczerze mówiąc, taka imitacja złożoności rozgrywki może zawieść fanów serii Magic Encyclopedia. Brak instrukcji lub innego rodzaju przekaźnika informacji to kiepski pomysł na to, aby gra stała się bardziej złożona czy intrygująca. Ponadto, w grze występuje zbyt wiele malutkich obiektów; niektóre z nich są zbyt małe do zauważenia i znalezienia. Jeśli nie jesteś miłośnikiem wskazówek, w tej grze i tak musisz z nich ciągle korzystać. .. Read more

W przypadku grafiki, jej baśniowy styl zdecydowanie pasuje do klimatu gry. Świetne rysunki, jasne kolory, niesamowita wyrazistość, choć nie tak wspaniała jak w poprzednich edycjach. Tym razem kolory są zbyt jaskrawe, co sprawia że gra wydaje się być tania i tandetna. Większość mini gier i puzli jest zróżnicowana, wciąż jednak są one zbyt klasyczne i łatwe. Muzyka w tle nie jest taka zła, jak irytujące efekty dźwiękowe dzwonka, które po kilku minutach dopradzą Cię do szału. Dialogi są banalne, zawierają mało informacji, ale na szczęście można je pominąć.

Niemniej jednak, Magic Encyclopedia 3: Illusions to jedna z tych niewielu pozycji, które mogą zostać oczernione na podstawie swojej okładki.  Z wyglądu zwyczajna, niezbyt innowacyjna, ale sceny z ukrytymi obiektami i cechy gry przygodowej mogą zapewnić nowym graczom wielu wyzwań. Jednakże z taką sobie grafiką, okropnymi efektami dźwiękowymi i oklepanymi dialogami, gra zyska nielwielu fanów. Naprawdę szkoda!