Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Macabre Mysteries: Curse of the Nightingale gra
3.1071428571429
28

Macabre Mysteries: Curse of the Nightingale

The Nightmare Theatre został zniszczony przez ogromny pożar 40 lat temu, jednak do tej pory nie udało się ustalić jego przyczyn. W grze Macabre Mysteries: Curse of the Nightingale twoim zadaniem jest przetrząsnąć to osławione miejsce i odkrycie jego tajemnicy. Przygotuj się na wkroczenie do wspaniałego świata darmowej gry Macabre Mysteries: Curse of the Nightingale i rozkoszowanie się jej doskonałym kunsztem. Pobierz grę już teraz i dokładnie zbadaj wszystkie sceny z ukrytymi obiektami.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Macabre Mysteries: Curse of the Nightingale. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

MACABRE MYSTERIES: CURSE OF THE NIGHTINGALE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MACABRE MYSTERIES: CURSE OF THE NIGHTINGALE

MACABRE MYSTERIES: CURSE OF THE NIGHTINGALE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Deweloperzy z Blue Tea Games znaja swoje gry z gatunku HO przygoda lepiej niż ktokolwiek inny. Ich ostatnio zaprezentowana gra może być najlepszą grą, w którą graliście tego roku. Macabre Mysteries: Curse of the Nightingale jest z pewnością świetna: środowisko intrygi, niebezpieczeństwo, tajemnica i mnóstwo obiektów do znalezienia. To gra przygodowa dla najbardziej wybrednych fanów, która imponuje od początku do końca... Read more

Świetny podkład muzyczny, muzyka w tle jest odpowiednia i nie denerwująca, doskonała grafika. Szata graficzna produkowana przez Blue Tea Games jest zawsze dobrej jakości, wyraźna, kolorowa i różnorodna – zarówno jasne jak i ciemne sceny. Każda ręcznie malowana scena jest niesamowicie szczegółowa podparta niezwykłymi efektami oświetleniowymi.

Łatwo jest przeciągać pierwsze sceny gry podziwiając ich piękno i konstrukcję.

Koleją rzeczą wartą zauważenia jest intrygująca fabuła. Opowiada o powrocie wnuczki zmarłego właściciela spalonego teatru, która pragnie wyjaśnić minioną tragedię. Wszystkie wprowadzone tu postacie są pokazane doskonale. To dobra historia o miłości, zdradzie i morderstwie.

Atmosfera jest bardziej mroczna i ciemniejsza niż w innych grach od Blue Tea Gamess, w które zdarzyło się wam grać, jednak nie ma tu nic na tyle makabrycznego co mogłoby kogoś odstraszyć.

Sceny z ukrytymi obiektami są tak proste, ze wystarczy jedynie kliknąć na coś co wygląda nieco inaczej i to wszystko. Przez większość czasu nie ma potrzeby korzystania z podpowiedzi.

Podsumowując, Macabre Mysteries: Curse of the Nightingale jest zdecydowanie świtną grą, z uroczymi łamigłówkami, interesującą fabułą i wciągającą grą!. Z pewnością ja pokochasz. Jeśli pragniesz czegoś wciągającego i świetnego, ta gra może ci to zagwarantować! Pobierz ją, ciesz się i poleć innym!