Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Love Story: The Beach Cottage gra
4.2619047619048
42

Love Story: The Beach Cottage

Love Story: The Beach Cottage jest nową, zdumiewającą i romantyczną grą, w której doświadczysz uczucia pierwszej miłości. Główna bohaterka, starsza kobieta o imieniu Sandra wraca do miejsca, z którego odeszła wiele lat temu i próbowała o nim zapomnieć już na zawsze. Jednak ostatnia wola jej ojca zmusza ja do powrotu a ty masz pomóc jej ponownie odkryć to miejsce. Stanie ona twarz twarz ze wspomnieniami związanymi z pełnym tajemnic domkiem na plaży. Pobierz Love Story: The Beach Cottage już teraz a z pewnością nie pożałujesz.

LOVE STORY: THE BEACH COTTAGE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY LOVE STORY: THE BEACH COTTAGE

LOVE STORY: THE BEACH COTTAGE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli jesteś graczem, któremu przejadły się mroczne sekrety i tajemnicze historie, jeśli chcesz zobaczyć cokolwiek bez mrocznych i opuszczonych posiadłości, przerażających ludzi i czegokolwiek w tym stylu masz dziś szczęście! Media Art prezentuje nową, piękna grę z gatunku ukryte obiekty pt. Love Story: The Beach Cottage. Jeśli uważasz, że pierwsza część serii (Letter from the Past) była dość nudna, niech cię to nie zniechęci do wypróbowania Love Story: The Beach Cottage. Jest to zdecydowanie wielka, nowa zmiana!.. Read more

Główny temat gry jest bardzo twórczy i co ważniejsze – romantyczny. Główna bohaterka – Sandra musi powrócić do miejsca, o którym przez lata próbowała zapomnieć, spełniając ostatnią wolę ojca. Twoim zadaniem jest pomóc jej ożywić bolesne wspomnienia o stracie jej pierwszej miłości i stać się silniejszą w miarę postępu akcji.

Grafika jest fantastyczna, przejrzysta i czysta, nie ma problemów ze znajdywaniem przedmiotów. Niektóre sceny są wspaniałe a atmosfera jest spokojna. Muzyka relaksująca, świetnie zrobiona a dźwięki z tła idealnie dopasowują się do całości poszczególnych scen. Znajdziemy tu mnóstwo miejsc, które będziemy przemierzać, dużo fajnych łamigłówek, które są w miarę proste podobnie jak sceny HO! Mini-gry były dość zabawne i również niezbyt trudne.

Jedyna rzeczą, na którą można ponarzekać jest brak podkładu głosowego. Jest tu także zbyt wile rzeczy, które musimy zbierać i brak mapy, co przy tej ilości znajdowanych przedmiotów powoduje, że ciężko jest spamiętać, który przedmiot gdzie należy odłożyć.

To doprawdy wciągająca, wspaniała gra zawierająca wiele przeszkód, bonusów i dodatkowych zadań. Wszyscy początkujący gracze, którzy wchodzą dopiero w świat gier komputerowych z pewnością pokochają Love Story: The Beach Cottage, podobnie jak i wszyscy miłośnicy gatunku HO, przygoda, łamigłówki. Naturalną rzeczą jest, że kochamy ciemność, przedziwne tajemnice, jednak czasem miło znaleźć chwilę wytchnienia przy miłej, relaksującej grze niewymagającej wytężonej pracy mózgu. Dlatego też, dobra historia miłosna jest zawsze miła odmianą, a trzeba przyznać, ze za wiele ich nie ma.