Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Love & Death: Bitten gra
4.3076923076923
143

Love & Death: Bitten

Nasz opowieść opiera się na historiach o zabronionej miłości między zwykłą dziewczyną i seksownym wampirem. Ten temat jest dość popularny pośród producentów gier. A więc, Love and Death: Bitten od PlayFirst, opowiada o pięknym romansie Damona i Victorii. Scena się rozgrywa w 19 wieku w angielskiej wiosce, którą terroryzuje wampir Damon. Ale nawet jego diabelska natura nie mogla ustać przeciwko urokowi Wiktorii. Ich sympatia była wzajemna, ale nikt jej nie popierał. Damon został wysłany do tej wioskę przez złą wiedźmę, żeby on porywał niewinne dusze. Wiktoria wierze, że jednak jest sposób ulepszyć dusze Damona i uwolnić od diabelstwa. Stwórcy dają graczu spróbować Love and Death: Bitten z dwóch stron,ze stron każdej postaci. To jest klasyczna przygoda, gdzie masz odszukać wszystkie schowane przedmioty i użyć ich żeby rozwiązywać różne układanki. Gra proponuje graczu różne sceny, gdzie on może swobodnie przemieszczać się. Przyjmując postać Damona, będziesz musiał znaleźć dość krwi z różnych źródeł (spokojnie, to tylko grafika) żeby on miał siłę otworzyć drzwi, na przykład. Będąc Victorią, też będziesz musiał znałeś niezbędne zioła i przyrządzić ich. Można powiedzieć, to jest polepszona gra typu ukryty obiekt.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Love & Death: Bitten. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

LOVE & DEATH: BITTEN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jesteś już w rozpaczy i wciąż nie możesz znaleźć odpowiedniej gry typu ukryty obiekt, spieszy nam zaspokoić twoją dusze! Jakiś czas temu PlayFirst zaprezentował nam nową grę pod tytułem Love & Death: Bitten. Sądząc z nazwy, słodziutka fabuła ci gwarantowana. Ale my musimy wszystko sprawdzić sami... Read more

Im więcej zaangażujesz się w grę tym bardziej do ciebie będzie docierało ze temat jest troszeczkę banalny. On jest oparty na klasycznej bajce, gdzie istnieje zakazana miłość między złym ale przystojnym wampirem i czarującą dziewczyną ze wsi. Co zwycięży miłość czy śmierć? Odpowiedz jest jasna, jak nam się wydaje. Otóż, będziesz musiał przejść mnóstwo łamigłówek i wyzywających mini gier. Gra ma konkretnie postawione cele, ale ma za mało opisów jak ich osiągnąć. Pomimo tego że niektórzy gracze mogą poczuć się zdezorientowani, przyjazny system narracji będzie nakierowywać cię na właściwą drogę. Ale jeśli naprawdę się zaklinujesz z więcej niż jednym zadaniem, zawsze możesz użyć podpowiedzi.

Możliwość grać za dwie postaci jest prawdziwy odlot. Właściwie,  to jest niezły sposób nawigacji grą. Przyjemnie wiedzieć że jedna postać może pomóc ci, kiedy ty grasz jako inna postać. Love & Death: Bitten może naprawdę być dumna ze świetnie zrobionej grafiki oraz zabawnych łamigłówek. Jednak jesteśmy trochy zawiedzione końcówką, bo oczekiwaliśmy czegoś naprawdę niebywałego. Zgoda, temat nie jest już taki świeży, ale kiedy wszystko jest na tyle fantastycznie narysowane i wygląda tak elegancko, to już nie jest takie ważne.

Ogólnie mówiąc,ta gra świetnie wzbogaci jakąkolwiek kolekcje gier typu ukryty obiekt i zapewni kilka godzin fascynującej zabawy. Wielki plus dla PlayFirst!