Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Legends of Atlantis: Exodus gra
3.4761904761905
126

Legends of Atlantis: Exodus

Pomóż ostatniej królowej Atlantydy ocalić jej królestwo i jego mieszkańców od katastrofy w nowej, fascynującej grze Legends of Atlantis: Exodus! Ogromne fale zmywają nabrzeże, wszystkie pola stoją w płomieniach i miasta po prostu się rozwalają. Wciel się w rolę mistrza królowej i ocal Atlantydę zanim natura zatopi królestwo, które zniknie pod naciskiem olbrzymich fal. Zrób co możesz i odzyskaj królewski relikt i artefakty jak tylko ocalisz ludzi. Pobierz Legends of Atlantis: Exodus już teraz zupełnie za darmo i zostań bohaterem!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY LEGENDS OF ATLANTIS: EXODUS

LEGENDS OF ATLANTIS: EXODUS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Legends of Atlantis: Exodus jest klasyczna grą na czas od Legacy Interactive, która łączy dwa najbardziej lubiane gry takie jak Roads of Rome i My Kingdom for the Princess. Pożyczywszy główne cechy obu tytułów, gra została wykonana w solidny sposób... Read more

Podczas gdy Legends of Atlantis: Exodus posiada wiele wspólnego z tymi znanymi tytułami, oczywiście, nie jest totalna ich kopią. Oferuje nam różnorodne, nowe elementy, które utrzymują grę intrygującą od samego początku do końca. Oprócz standardowych czynności na czas jest tu sporo mini-gier zaprezentowanych w formie scen z ukrytymi przedmiotami.

Odmiennie od gier budowlanych, Legends of Atlantis: Exodus nie jest płytką grą, lecz raczej bardziej skomplikowaną, która wymaga sporo umiejętności strategicznych. Możesz wybrać tryb relaksacyjny, jeśli nie chcesz się spieszyć i masz ochotę podziwiać uroki wspaniałej szaty graficznej. Jednakże, musisz być bardzo uważny, bo zawsze możesz utknąć. Zatem musisz pomyśleć dwa razy zanim wykonasz dana czynność!

Jeśli chodzi o interfejs Legends of Atlantis: Exodus, jest on raczej niezły. Jedna z fajnych rzeczy jest to, że można łączyć akcje, więc nie ma między nimi chodzenia w kółko Wyjaśnienia i zasady są świetnie napisane i zawsze jasne.

Na koniec, Legends of Atlantis: Exodus jest wspaniała grą, która czasem może być powtarzająca się, jednak wciąż bardzo wciągająca. Gra ma wysoce szczegółową fabułę i przejrzystą grafikę, która z pewnością pochwyci twoją uwagę na parę godzin. Miłej gry!