Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Atlantyda: Perły z Głębin gra
3.8333333333333
12

Atlantyda: Perły z Głębin

Nowa gra match-3 Atlantis: Pearls of the Deep od Legacy Interactive będzie zdecydowanie niesamowita. Będziesz musiał zbadać podmorski świat, jego niezwykłe stworzenia i przepiękne perły. Gracze nie tylko będą łączyli identyczne przedmioty w rzędach trzech lub więcej, ale będą musieli robić dużo więcej. Co to będzie? Dowiesz się jak tylko rozpoczniesz grę! Pokonaj więcej niż pięćdziesiąt poziomów, ciesz się bonusami i niespodziankami. Poczekaj tylko na ukazanie się Atlantis: Pearls of the Deep, co nastąpi już niebawem!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ATLANTYDA: PERŁY Z GŁĘBIN

ATLANTYDA: PERŁY Z GŁĘBIN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ze wszystkich opowieści o zaginionych lądach, tajemniczych cywilizacjach i sekretach o zapomnianych miastach, jedna legenda wzbudza najwięcej emocji! Pewnie już wiecie, która – Atlantyda! To legendarne miasto słynęło ze swoich bogactw i zaawansowanej kultury i technologii. Niktórzy twierdzą, że Atlantyda byłaby bardziej rozwinięta niż nasz nowoczesny świat gdyby tylko miasto przetrwało do dnia dzisiejszego! Niestety, zniknęło…Jednak co by było gdyby ktoś zmienił bieg zdarzeń? Całkiem nowa gra od Legacy Interactive pt. Atlantis: Pearls of the Deep da nam okazję się tego dowiedzieć. Jeśli jesteście gotowi na nową przygodę, pobierzcie grę już teraz, ale najpierw, przeczytajcie jakie jest nasze zdanie na jej temat!.. Read more

Oczywiście, tym , czego szukamy w grze jest fabuła pomieszana z innymi cechami..Niektórzy powiedzą, że gry Match-3 i Puzzle nie potrzebują fabuły, jednak my jesteśmy odmiennego zdania! W Atlantis: Pearls of the Deep, gra umiejscowiona jest w granicach legendarnego miasta Atlantydy. Większość z nas sadzi, że Atlantyda jest zagubionym miastem, która już dawno przeżyło własną apokalipsę. Tu, miasto jest w rozkwicie i rządzi nim niezwykle lojalna królowa. Gdy wszystko idzie jak po maśle, zawsze musi stać się coś złego, tu, zło rozprzestrzenia się i zaczyna zagrażać istnieniu miasta Królowa zwraca się do ludzi oceanu, błagając ich o pomoc w walce z zagrożeniem Ludzi ci w zamian za pomoc chcą, by pomóc im odnaleźć kolekcje magicznych pereł Tylko jak perły mogą pomóc zapobiec zniszczeniu całej metropolii? By się tego dowiedzieć, zagrajcie w wersje demo lub zakupcie pełna, nielimitowana wersję Atlantis: Pearls of the Deep!

Kolejna cechą, której się przyjrzymy bliżej jest gra! Naturalnie, gra taka jak Atlantis: Pearls of the Deep przykłada najwięcej uwagi do zbudowania porządnej gry! Możecie pomyśleć, że widzieliście już wszystko co może zaoferować nam gra match-3, ale tu wszystko jest ulepszone! Jeśli rozpoczynamy standardowym poziomem bubble shooter, gdzie musimy połączyć trzy bańki by przejść dalej, od razu się zdziwicie: właściwie to nie strzelamy, a zrzucamy te banki! To wieka innowacja w tym gatunku. Jednak to nie koniec! Kolejną rzeczą jest to, że poziom i gra zmieniają się! Banki są mniejsze, jest więcej przeszkód, ale wciąż robimy to samo. Tylko jedna rzecz się nie zmienia: musimy oczyścić wszystkie banki w określonym czasie! Będziemy robić kombinacje, zbierać gwiazdki i doładowania, które możecie przetestować w trybie preview!

Kolejna cecha, która powoduje, że gra odróżnia się znacznie od innych tego typu jest grafika! W sensie doświadczeń wizualnych, gra jest czarująco wykonana, wiele kolorowych elementów podkładu, ślicznie namalowane. Muzyka jest odpowiednia do atmosfery, kojąca i miła. Do tego możemy rozkoszować się trybem Zen, który włącza do gry muzykę mistyczną!

Na koniec, Atlantis: Pearls of the Deep jest doskonałym połączeniem gatunków match-3 i łamigłówek ! Z kolorową grafiką, kojąca muzyką, wciągającą grą i oryginalna fabułą, skazani jesteśmy na wiele godzin wyśmienitej zabawy!