Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Jewel Quest Mysteries: Curse of the Emerald Tear gra
2.8901098901099
91

Jewel Quest Mysteries: Curse of the Emerald Tear

Czy jesteś gotów na przygodę? Wraz z głównymi bohaterami gry "Jewel Quest Mystery: Curse of the Emerald Tear", Rupertem i Emmą, odwiedzisz starożytny Egipt i odkryjesz tajemnice dotyczące historii i klątwy ciążącej nad jego dawnymi władcami! W tej grze ukrytych przedmiotów odwiedzisz fascynujące pałace starożytnego Egiptu w poszukiwaniu skarbów, klejnotów - będziesz musiał odkryć wskazówki i rozwikłać zagadki! Bądź uważny - czekają Cię godziny dobrej zabawy!

JEWEL QUEST MYSTERIES: CURSE OF THE EMERALD TEAR ZRZUTY EKRANU

JEWEL QUEST MYSTERIES: CURSE OF THE EMERALD TEAR RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Jewel Quest Mysteries: Curse of the Emerald Tear” znajduje się na pograniczu gry ukrytych przedmiotów i gry typu match3. Ta nowa hybryda firmy iWin to przygodówka typu szukaj-i-znajdź, związana ze starożytnym Egiptem oraz z klasyczną grą w stylu “Jewel Quest”. Zobaczmy, co z tego wynikło... Read more

Według fabuły, musisz pomóc Rupertowi i Emmie odkryć sekrety starożytnego Egiptu i klątwy jego dawnych władców. Jak można się domyślić, sporo czasu spędzisz szukając przedmiotów z listy. Nie powinieneś mieć z tym żadnych problemów, gdyż wszystkie obiekty są wyraźne i rozpoznawalne. Jednak jeśli klikniesz w złym miejscu trzy razy, 30 sekund zostanie odjęte od Twojego zegara. Grając, nie zapomnij zbierać monet na każdym poziomie, gdyż zdobędziesz za nie podpowiedzi. Kolorowe kamienie z kolei stanowią walutę, za którą możesz nabyć ulepszenia co kilka poziomó.

“Jewel Quest Mysteries: Curse of the Emerald Tear” zawiera także łamigłówki i mini gry. Większość z nich to zabawa w łączenie trzech elementów, co stanowi miły odpoczynek od głównej części gry. Inne rodzaje łamigłówek są już mniej przyjemne - będziesz w nich musiał wybrać odpowiednie kamienie we właściwej kolejności i ułożyć z nich wzór na planszy. Sam pomysł jest nieco mglisty i możesz potrzebować nieco czasu, zanim zrozumiesz o co chodzi. Kolejnym słabym punktem gry są problemy techniczne - gra długo się ładuje, chodzi powoli, a czasem po prostu przestaje działać.

Poza tym jeśli odwiedzisz jakieś miejsce ponownie - a stanie się tak już na wczesnym etapie gry - przedmioty będą znajdowały się dokładnie w tych samych miejscach. Choć musisz odszukać nowe przedmioty, fakt, że już wcześniej przeczesałeś to miejsce sprawia, że za kolejnym razem uwiniesz się o wiele szybciej.

Mimo tego, gra"Jewel Quest Mysteries: Curse of the Emerald Tear” jest warta uwagi ze względu na dobrą muzykę i ładną grafikę, jednak inne jej wady nieco psują ten efekt.