Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Jewel Quest Mysteries 2: Trail of the Midnight Heart gra
2.7076023391813
171

Jewel Quest Mysteries 2: Trail of the Midnight Heart

"Jewel Quest Mysteries 2: Trail of the Midnight Heart" to pełna wyzwań gra ukrytych przedmiotów. Odzyskawszy wszystkie klejnoty w pierwszej części "Jewel Quest Mysteries", Eva Witheby otrzymuje nowe zadanie. Tym razem musi wybrać się do Azji! Pomóż Evie odwiedzić ponad 20 miejsc w Chinach, Tajlandii, Indiach i wielu innych krajach. Odszukaj wszystkie drogocenne kamienie w tej niesamowitej grze ukrytych przedmiotów. Miłej zabawy!

JEWEL QUEST MYSTERIES 2: TRAIL OF THE MIDNIGHT HEART RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Iwin wydała nową grę ukrytych przedmiotów z serii “Jewel Quest Mysteries”. Gra jest zatytułowana “Trail of the Midnight”. Eva Witheby, główna bohaterka tej popularnej serii, jest w drodze do Azji, gdzie czeka na nią kolejna zagadka do rozwiązania. Oczywiście nie ma szans, aby mogła ona sobie poradzić bez Twojej pomocy... Read more

Ta gra to przykład klasycznego poszukiwania ukrytych przedmiotów. Musisz odwiedzić około 20 malowniczych miejsc w różnych krajach Azji, takich jak Chiny czy Tajlandia i odnaleźć wszystkie przedmioty ze specjalnej listy. Niestety przedmioty te nie mają nic wspólnego z miejscem, w którym się znajdują. Możesz na przykład znaleźć kosz do koszykówki w mrocznym grobowcu, wieszak w ogrodzie, czy omlet pod Taj Mahal.

Wszędzie możesz natrafić na drogocenne kamieni i monety, które możesz wymienić na przydatne doładowania lub aby uzyskać dostęp do mini gier z rodzaju match3. Twój czas na uporanie sie z każdym zadaniem będzie ograniczony, a karą za trzy niewłaściwe kliknięcia jest odjęcie 30 sekund.

Wśród tegorocznych gier ukrytych przedmiotów były zarówno wielkie sukcesy jak i całkowite porażki. “Jewel Quest Mysteries 2: Trail of the Midnight” firmy IWin prawdopodobnie nie zalicza sie do żadnej z tych kategorii, gdyż jest to po prostu przeciętna gra ukrytych przedmiotów, charakteryzująca się dobrym wykonaniem i prostą fabułą. Fanów gatunku ta gra z pewnością wciągnie. Dobrej zabawy!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP, Windows Vista Memory: 1 GB CPU: P1 GHz Video: 16MB