Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Jane Angel: Templar Mystery gra
4.5263157894737
19

Jane Angel: Templar Mystery

Jane Angel ślęczy nad sprawą dla FBI i jest o krok od odkrycia tajemnicy Zakonu Templariuszy! Ludzie ze wszystkich stron świata próbowali przez stulecia odnaleźć Świętego Graala - teraz pora na Ciebie! Gra ta zabierze Cię w ekscytującą podróż po świecie! Zachwycą Cię oryginalne, malownicze krajobrazy Anglii, Szkocji, Kolumbii, Ameryki i innych krajów. Amatorów tego typu gier czeka wiele niespodzianek! Nie przegap szansy na wzięcie udziału w poszukiwaniach Świętego Graala!

Pobierz grę

for Windows


Zagraj Online


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

JANE ANGEL: TEMPLAR MYSTERY ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY JANE ANGEL: TEMPLAR MYSTERY

JANE ANGEL: TEMPLAR MYSTERY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Nevosoft postanowiła spróbować swoich sił w tworzeniu gier ukrytych przedmiotów i owocem tej pracy jest gra “Jane Angel. Templar Mystery”. Spróbujemy jak dokonać jak najsprawiedliwszej oceny tej produkcji.  W grze możesz wyruszyć na poszukiwania Świętego Graala i odwiedzić miejsca takie jak Anglia, Szkocja, Kolumbia, Ameryka i inne.  .. Read more

Od razu rzuca się w oczy, ze twórcy chcieli stworzyć coś oryginalnego, tworząc fabułę na podstawie religijnej historii. Na swojej drodze napotkasz wiele rozmaitych mini gier oraz artefaktów i podpowiedzi, które urozmaicą Twoją podróż. Wykonanie gry jest bardzo dobre, a przewijający się ekran nadaje kolejnym poziomom oryginalności, choć niektóre przedmioty są zbyt małe, więc osoby o słabym wzroku mogą napotkać tu pewne trudności. Z powodu maleńkich obiektów gra wymaga dużego skupienia.

Na szczęście odnawialny system podpowiedzi pozwala na postęp w grze, bez potrzeby polowania na dobrze ukryte przedmioty. Jeśli ograniczenia czasowe są zbyt wielkim stresem, gracz może na początku zdecydować się na grę w trybie “untimed”. Pewnie wiele osób zna zadanie polegające na złożeniu podartego zdjęcia lub obrazu, ale w grze “Jane Angel. Templar Mystery” kolejnym krokiem jest odszukanie przedmiotów na poskładanym obrazie. Możliwość pominięcia mini gry w dowolnym momencie jest niesamowicie przydatna, gdyż w trybie na czas cały poziom zaczyna się od początku, jeśli zegar dobiegnie do zera.

Ogólnie rzecz biorąc, “Jane Ange” może przytłoczyć nieco tych, którzy wolą po prostu zająć się szukaniem ukrytych przedmiotów i nie są zainteresowani aspektem historycznym, ale jest to ciekawe ujęcie tego gatunku. Wypowiedzi i słownictwo w grze są nieco dziwaczne. Wielokrotnie powoduje to problemy ze zrozumieniem i sprawia, że nie wiesz o co chodzi. Jednak jeśli nie jesteś wybredny, nie przegap gry “Jane Angel. Templar Mystery”.