Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Haunting Mysteries: The Island of Lost Souls Collector's Edition gra
4.0714285714286
14

Haunting Mysteries: The Island of Lost Souls Collector's Edition

Odkryj nowe, niezwykłe wydanie swojej ulubionej gry pt. Haunting Mysteries: The Island of Lost Souls! Tuz po tym jak zrozumiałeś, że utknąłeś na wyspie, musisz zrobić co w twojej mocy by przeżyć! Dowiedz się skąd się tam wziąłeś i pomóż tubylcom uwolnić swoje dusze. Przemierzaj wspaniałe scenerie szukając ukrytych przedmiotów i rozwiązując różnorodne, wyzywające i podchwytliwe łamigłówki. Pobierz Haunting Mysteries: The Island of Lost Souls Collector's Edition całkowicie za darmo i odsłon wszystkie sekrety. Powodzenia!

HAUNTING MYSTERIES: THE ISLAND OF LOST SOULS COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HAUNTING MYSTERIES: THE ISLAND OF LOST SOULS COLLECTOR'S EDITION

HAUNTING MYSTERIES: THE ISLAND OF LOST SOULS COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy kiedykolwiek mieliśmy do czynienia z grą o mrocznej, nawiedzonej atmosferze? Oczywiście, że tak. A co z tajemnicami? Było ich mnóstwo. Czy już mamy za sobą wizytę na opuszczonej wyspie by ratować dusze? Wiele razy. Zatem, Haunting Mysteries: The Island of Lost Souls będzie tylko powtórką dla zapalonego gracza... Read more

Choć Haunting Mysteries: The Island of Lost Souls jest przedstawiona jako całkiem nowy tytuł HO przez Fuzzy Games Interactive, jest to jedynie kolejna, posępna gra z opuszczonymi lokacjami i duchami, które pomagają lub przeszkadzają nam po drodze do celu. Tym razem, twój środek transportu rozbija się w pobliżu dziwnej wyspy a twoim zadaniem jest się stąd wydostać i oclic uwięzione dusze.

Fabularnie, graficznie i w grze, tytuł ten może przypominać wczorajszą grę z serii nawiedzone miasta/domy. Nic dziwnego! Wszystkie te części są dobrze znane i przeciętne i próbowaliśmy ich tysiące razy. Wciąż jednak, moglibyśmy to przemilczeć gdyby tylko programiści dali z siebie wszystko. Jednakże, woleli odwalić robotę po przysłowiowych łebkach.

W rezultacie, musimy przemierzać mnóstwo niedopracowanych scen z ukrytymi przedmiotami. Niektóre z nich są zbyt ciemne lub zbyt ziarniste i niewyraźne! Przez te płytkie wykonanie artystyczne gra nie ma wystarczająco dopracowanej atmosfery Nie czujemy się jak uczestnicy wydarzeń, co wprowadza do gry nudę. Łamigłówki są zwyczajne dla tego typu gry, choć nie ma tu nic trudnego. Mechanika gry jest dobra bez większych nieprawidłowości.

Ze strony graficznej, Haunting Mysteries: The Island of Lost Souls wygląda dość surowo. Dlatego też większość łamigłówek z ukrytymi obiektami jest denerwująca a nawet frustrująca. Ku naszemu zaskoczeniu, postacie są dość ciekawe a podkład głosowy dobry przez większość gry.

Podsumowując, na rynku gier casual jest wiele gier z wadliwą fabułą, nikłą oryginalnością jednak dzięki wysokiej jakości produkcji są miło przyjmowane. Niestety, ten tytuł nie należy nawet do tego grona.