Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Haunted Manor: Queen of Death Collector's Edition gra
3.9
40

Haunted Manor: Queen of Death Collector's Edition

Wyobraź sobie, ze tuż potrzymaniu dziwnego listu wracasz do domu, gdzie cała twoja rodzina została zamordowana. Masakrę zdołała przeżyć jedna z twoich sióstr imieniem Stella! Pobierz nową, fantastyczną, zdumiewającą grę HO pt. Haunted Manor: Queen of Death Collector's Edition i ocal dziewczynę najszybciej jak potrafisz! Badaj zdumiewające lokacje, rozwiązuj liczne łamigłówki i nie zapomnij przyrządzić silnego eliksiru, bo tylko z jego pomocą będziesz w stanie uratować siostrę! Haunted Manor: Queen of Death jest dostępna zupełnie za darmo, więc nie zwlekaj, pobierz grę już teraz!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

HAUNTED MANOR: QUEEN OF DEATH COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

HAUNTED MANOR: QUEEN OF DEATH COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Haunted Manor: Queen of Death jest druga częścią serii Haunted Manor. Nie trzeba być zbyt bystry by zrozumieć, że gra poświęcona jest tematowi duchów. Zdumiewająca grafika, mnóstwo zjaw i scen HO zdają się zapowiadać dość obiecującą grę. Przyjrzyjmy się jednak bliżej... Read more

Chociaż Haunted Manor: Queen of Death jest drugą częścią tej mrocznej serii HO, fabuła nie jest powiązana z częścią pierwszą, jedynym pomostem jest tajemnicza atmosfera. Gra oferuje nam dość mroczna fabułę, jaką każda szanująca się gra tego typu powinna mieć. Historia opowiada o przeklętej rodzinnej posesji i siostrze bliźniaczce, która została uwięziona przez złe moce.

Haunted Manor: Queen of Death jest mieszaniną nowoczesnej przygody i scen z ukrytymi przedmiotami. Znajdziemy tu również kilka mini-gier, które są dość niezwykłe i zabawne. Szukanie ukrytych obiektów jest miłą zabawą gdyż wykonanie wizualne tychże scen jest bardzo dobrze zrobione. Łamigłówki są również zróżnicowane w stopniu trudności i znajdziemy tu zarówno łatwe jak i trudne.

Grafika jest świetnie zrobiona, wszystko jest przejrzyste i widoczne, chociaż tematyka jest dość ciemna i przerażająca. Dla miłośników horrorów mamy również dobrą wiadomość – znajdziecie tu liczne robale takie jak pająki, węże, szczury itp.

Niestety, brak podkładów głosowych może niektórych zasmucić, jednak muzyka jest bardzo dobra i dopasowana do atmosfery. Zatrważające tony dostojnej klasyki dokładają swoje do dziwacznej i mrocznej fabuły.

Podsumowując, Haunted Manor: Queen of Death jest dobrą grą, pełna duchów i demonów. Jednak daleko jej do arcydzieła i po kilku miesiącach zapewne całkowicie o niej zapomnimy. Ale dziś jest to jedna z najlepszych jakościowo gier, które z całą odpowiedzialnością możemy polecić każdemu zatwardziałemu miłośnikowi gier HO.