PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Haunted Manor: Lord of Mirrors

Dowcipne łamigłówki oraz ciekawe zadania czekają na ciebie w nowej czarującej grze Haunted Manor: Lord of Mirrors. Główny bohater potrzebuje twojej pomocy. Szuka wyjścia z dziwnego Myśliwskiego Dworku już od dawna! Musisz znaleźć wszystkie ukryte przedmioty oraz wyjaśnić tajemnicę opuszczonego dworku! Możesz ściągnąć darmową grę Haunted Manor: Lord of Mirrors i cieszyć się fantastyczną grą! Miłej zabawy!

Title - Haunted Manor: Lord of Mirrors Game Download for PC and Mac Description - Become acquainted with Haunted Manor: Lord of Mirrors, a Ukrytymi Przedmiotami game designed by Top Evidence Studio. Dowcipne łamigłówki oraz ciekawe zadania czekają na ciebie w nowej czarującej grze Haunted Manor:...
Haunted Manor: Lord of Mirrors gra
2.9285714285714
70

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Haunted Manor: Lord of Mirrors. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

HAUNTED MANOR: LORD OF MIRRORS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Haunted Manor: Lord of Mirrors to jest gra z typu ukryte obiekty od Top Evidence Studio, akcja której rozgrywa się w ponurym opuszczonym dworku. Zgodnie z tematem gry, ta posiadłość  została opuszczona po tym jak dużo ludzi w niej zniknęło, a główny bohater Stan Riddle został uwięziony przez okrutnego Władcy Lustr. .. Read more

Będąc grą typu ukryte obiekty, Haunted Manor: Lord of Mirrors wiąże się z tonami zwykłych łamigłówek, mini-gier oraz tajemnicami. Jak wszystkie gry tego żanru,  mamy mieszankę schowanych przedmiotów i przygód, co zmusi gracza przejść przez każdy pokój. Dzięki przejrzystej grafice i dobrze narysowanym obiektom, zadania poszukiwania ukrytych obiektów nie są jakimś szczególnym wyzwaniem.

Można tam zaobserwować całą gamę starych łamigłówek, które zapewne już nie raz widziałeś w innych tego typu tytułach. Oczywiście, są one jak najbardziej ok, i fajnie zrobione ale mamy już dosyć rozwiązywania ich w kółko w każdej grze. Weźmy np Haunted Manor: Lord of Mirrods to Mystery Cases Files: Return to Ravenhears ,który jest jakby wzorcem dla całej rzeszy programistów Dzięki tej całej niezliczonej ilości podpowiedzi i nieograniczonemu czasowi grania, ten tytuł to bułka z masłem.

Dzisiaj już skończyliśmy z kolejną zwykłą grą żanru ukryty obiekt. Halo, czy ktoś podrzuci coś nowiuteńkie? Wciąż czekamy…..

13, April 2010

KOMENTARZE DLA HAUNTED MANOR: LORD OF MIRRORS