Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Harlequin Presents: Hidden Object of Desire gra
2.9354838709677
31

Harlequin Presents: Hidden Object of Desire

Lubisz romantyczne historie detektywistyczne? Ta nowa, ekscytująca gra ukrytych przedmiotów, zatytułowana "Harlequin Presents: Hidden Object of Desire" pozwoli Ci dołączyć do śledztwa Allie - musisz jej pomóc znaleźć wszystkie wskazówki, aby zrozumieć, co tak naprawdę się wydarzyło. Wcielając się w postać pięknej, młodej kobiety, musisz wybrać między prawdą a miłością: czy ulegniesz urokowi przystojnego Księcia? A może coś Ci podpowiada, że jest on zamieszany w badaną przez Ciebie sprawę? Odkrycie prawdy należy do Ciebie!

HARLEQUIN PRESENTS: HIDDEN OBJECT OF DESIRE ZRZUTY EKRANU

HARLEQUIN PRESENTS: HIDDEN OBJECT OF DESIRE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Harlequin Presents: Hidden Object of Desire” firmy Big Fish Games stanowi połączenie gry ukrytych przedmiotów i powieści romantycznej.  Wcielasz się w postać Allie, kobiety odrzucającej zaloty przystojnego i czarującego księcia. Fabuła zawiera typowe elementy historii miłosnej, takie jak uparta główna bohaterka, słodki mężczyzna, starający się ja zdobyć i mnóstwo klejnotów. .. Read more

W przeciwieństwie do innych niedawno powstałych gier tego typu, zawierających zadani i interaktywne sceny, “Harlequin Presents: Hidden Objects of Desire” to w miarę podstawowa gra ukrytych przedmiotów, która koncentruje się głównie na lokalizacji obiektów. To dobra wiadomość dla fanów klasycznych gier tego gatunku, którzy wolą obejść się bez zagadek i mini gier. Wykonanie gry jest bardzo dobre, a przedmioty - w większość przypadków - wyraźne i łatwe do znalezienia, choć nie zawsze znajdują się one tam, gdzie byś się tego spodziewał, dzięki czemu musisz włożyć w poszukiwania nieco starań. Interesująco rozwiązano system podpowiedzi - nie tylko odnawia się on automatycznie; możesz także pomóc w jego odświeżeniu znajdując logo Harlequina w każdym miejscu lub znajdując dwa przedmioty pod rząd.

Mini gry są ciekawe, choć niezbyt oryginalne. Możesz je także bez problemu pominąć, jeśli nie potrafisz ich przejść. Fabuła czyni tą grę jeszcze bardziej interesującą i w rzeczywistości jest dość słodka i zaskakująco rodzinna, jeśli weźmiemy pod uwagę śmiałą powieść romantyczną, w oparciu o którą powstała. Do gry, jako bonus, dołączona jest kopia powieści Harlequin, choć gracze powinni pamiętać, że jest ona utrzymana w duchu wszystkich innych powieści z tej serii. Muzyka także jest przyjemna i pomaga tworzyć atmosferę gry. Gra posiada sporo dialogów, ale na szczęście można je pominąć.

Podsumowując, trudno nie przyznać, że “Harlequin Presents: Hidden Object of Desire” to prosta, ale całkiem niezła gra. Twórcom udało się wnieść coś nowego do gatunku. Jeśli lubisz romanse, ten tytuł z pewnością dostarczy Ci sporo rozrywki.