Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hallowed Legends: Templar Collector's Edition gra
3.85
20

Hallowed Legends: Templar Collector's Edition

W nowej, wspaniałej grze HO zatytułowanej Hallowed Legends: Templar czeka na ciebie fascynująca przygoda! Wyruszysz w podróż do miasteczka, w którym mieszka twój brat z żoną, jednak natychmiast znajdziesz się w centrum niezwykłych , mistycznych zdarzeń. Krążą pogłoski, że dziwne postacie, znane jako Rycerze Templariuszy, pojmali lokalne przedmieścia. Jeśli chcesz powstrzymać Rycerzy i odnaleźć wskazówki by uratować miasto ciesząc się przy okazji wspaniałymi scenami HO pobierz już teraz Hallowed Legends: Templar Collector's Edition całkowicie za darmo i do roboty!

HALLOWED LEGENDS: TEMPLAR COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

HALLOWED LEGENDS: TEMPLAR COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli chcesz dodać coś cudacznego do swojej kolekcji gier HO, Hallowed Legends: Templar od Elephant Games wpasuje się idealnie. Gra prezentuje opowieść o miasteczku zaatakowanym przez Rycerzy Templariuszy, którzy wprowadzili wszystkich mieszkańców w stan podobny do śpiączki. Jak widzicie, Hallowed Legends: Templar jest wielką, dziwną i wciągającą grą, w której znajdziecie wiele cudacznych postaci, zwrotów akcji a nawet szczyptę magii, co powoduje, ze gra odstaje od reszty gier tego gatunku... Read more

Wyposażona wspaniałą scenerią, realnymi postaciami, ostrą i wyraźna grafiką tworzy efekt filmu, zadziwiającego filmu, który najlepiej ogląda się nocą. Ostatnie gry HO pozbawione były sprytnych zadań, jednak Hallowed Legends: Templar oferuje graczom średniej trudności łamigłówki. Niektóre obiekty są świetnie ukryte, jednak nie ma możliwości utknięcia na zadaniach tego typu. Podpowiedzi ładują się szybko, więc można korzystać z nich do woli.

Muzyka i wykonanie wizualne są nieźle zrobione. Tła i nastrój są wystarczająco mroczne, z paroma posępnymi charakterami.

Pomimo nieprzychylnych opisów, Hallowed Legends: Templar jest twórczą i intrygującą grą, przy której można się zrelaksować, gdy szukamy czegoś ekscytującego. Tak na marginesie: zdarzenia odbywają się we Francji. Dlaczego więc nie nacieszyć oczu tymi wspaniałymi lokacjami?