Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hallowed Legends: Ship of Bones Collector's Edition gra
4.4
25

Hallowed Legends: Ship of Bones Collector's Edition

Poznaj długo oczekiwaną trzecią część wspaniałej serii Hallowed Legends! Znajdziesz się w dziwnym miejscu po wypadku samolotu i musisz postarać się przetrwać. Zbadaj nieznany ląd i poznaj jego sekrety! Zanurz się w magiczną opowieść, ciesz się kolorową grafiką, pięknymi lokacjami i oczywiście wyzywającymi łamigłówkami i mini-grami! Hallowed Legends 3: Ship of Bones będzie doskonała dla wszystkich fanów Przygodowych gier Ukryte Obiekty!

HALLOWED LEGENDS: SHIP OF BONES COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

HALLOWED LEGENDS: SHIP OF BONES COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli macie dobrą pamięć, będziecie w stanie zliczyć ile razy słyszeliście historię o tajemniczej kobiecie w białej sukience. Niestety, nie będzie to pokaźna liczba. Tak więc deweloperzy z Elephant Games zdecydowali się podjąć temat, ale w ciekawy i oryginalny sposób. Udało im się? Czy zdołali stworzyć coś, przy czym spędziłbyś długie godziny? No cóż, jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, przeczytajcie resztę naszej recenzji o trzecim sequelu serii Hallowed Legends: Ship of Bones i chyba będziecie musieli się skusić aby pobrać grę już dziś!.. Read more

Pierwszą rzeczą, której się przyjrzymy będzie fabuła. Jak już wspomnieliśmy, nasi deweloperzy użyli dość szablonowego tematu w grze Hallowed Legends: Ship of Bones, ale przyłożyli starań by uczynić ją ciekawą i oryginalną. Mamy tu więc dwie równoległe opowieści: główny wątek o tajemniczej kobiecie, która kradnie dusze mieszkańcom małej rybackiej wioski o nazwie Erlenbourg i wątek poboczny o historii Statku Kości. Wątek główny dotyczy znalezienia odpowiedzi na pytanie dlaczego kobieta w bieli kradnie dusze ludzi i pomocy przyjacielowi i mieszkańcom w małej wiosce. Historia oparta jest na elementach nordyckich legend i opowieści. Ale ciekawą część jest wątek poboczny, który podaje nam szczegółowo bieg wydarzeń Ta złożoność jest bardzo dobra i jeśli chcecie sami się o tym przekonać pobierzcie i zagrajcie w darmową wersję lub zakupcie pełną, nielimitowaną wersję gry.

Kolejna ważną cechą w Hallowed Legends: Ship of Bones jest grywalność. Gre można opisać jako ukryte obiekty z licznymi łamigłówkami, mini-grami, co dodaje grze ducha przygody. Są tu trzy tryby trudności i podczas gry możemy je przełączać. Gra składa się w głównej mierze ze scen z ukrytymi przedmiotami i jest ich kilka wariantów: pierwsze – standardowe z listą tekstową a drugi wariant dotyczy odłożenia przedmiotów na właściwe miejsce. W grze znajdziemy prawie tyle samo łamigłówek co mini-gier a poziom ich trudności jest zróżnicowany począwszy od najłatwiejszych na najtrudniejszych skończywszy. W zasadzie nie są one trudne, ale jeśli zdarzy nam się utknąć, zawsze możemy skorzystać z podpowiedzi lub dziennika. Gra nie jest zbyt długa i składa się z ośmiu mniejszych rozdziałów, ale wystarczy by utrzymać uwagę gracza.

Jak zawsze, deweloperzy zrobili co mogli by dopracować szatę graficzną i stworzyć dobry podkład muzyczny w grze. Hallowed Legends: Ship of Bones oferuje ci bogate doświadczenie audio-wizualne i bez wątpienia pozostawi bez tchu. Grafika jest ostra a animacje i sceny przerywnikowe są dopracowane i przyjemne. Muzyka jest bardzo dobra, tworzy mroczną atmosferę i podnosi adrenalinę podczas gry.

Podsumowując, Hallowed Legends: Ship of Bones jest fenomenalna gra HO z elementami łamigłówek i gatunku przygodowego, która nie pokazuje nam nic nadzwyczajnego. Wciąż jednak jest ponad przeciętną gra z wieloma ciekawymi cechami: zaskakującą grafiką, mroczną muzyką, wspaniałym otoczeniem i efektami wizualnymi, a dodatkowo wspaniałą fabułą. Grywalność jest oryginalna a fabuła ma wiele do zaoferowania. Nie przegapcie!