Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hallowed Legends: Samhain gra
4.5714285714286
14

Hallowed Legends: Samhain

Zanurz się w świecie tajemnic podczas słynnego festiwalu Samhain! Jaka tajemnica czeka tu na Ciebie? Otóż uczestnicy tego festiwalu znikają w niewyjaśnionych okolicznościach! Jeżeli zatem nie boisz się, że też zostaniesz pojmany i masz ochotę wziąć udział w całym przedsięwzięciu, zacznij grać w "Hallowed Legends: Samhain" już teraz! Bądź jednak niesamowicie ostrożny! Kiedy tylko rozpoczniesz dochodzenie w sprawie tajemniczych zaginięć, będziesz musiał stawić czoła pradawnym bogom. Możesz pobrać "Hallowed Legends: Samhain" zupełnie za darmo. Zrób to tak szybko, jak tylko jesteś w stanie i stań się częścią legendy!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Hallowed Legends: Samhain. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

HALLOWED LEGENDS: SAMHAIN ZRZUTY EKRANU

HALLOWED LEGENDS: SAMHAIN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Pracując nad swoją najnowszą produkcją z ukrytymi przedmiotami pt. “Hallowed Legends: Samhain”, firma Big Fish Games skierowała swoje zainteresowanie w kierunku fascynującego celtyckiego folkloru aby móc tym samym stworzyć pasjonującą fabułę oraz dreszczową atmosferę. W rezultacie tym poczynań, dane Ci tu będzie udać się w ponurą podróż poprzez mroczne i najbardziej nawiedzone zakamarki terenów Anglii... Read more

Przedstawiana tutaj histoaria rozpoczyna się dosyć podstawowo jak dla produkcji z ukrytymi przedmiotami- dziewczyna szuka swojego zaginionego chłopaka. Szczerze powiedziawszy, wszystko rozwija się tu dosyć płynnie- połączenie ze sobą elementów intrygującej celtyckiej legendy wraz z ambitną rozgrywką. Scenerie idealnie współgrają z fabułą podczas gdy gracz przemierza Irlandię w poszukiwaniu wskazówek, które mają pomóc mu w rozwiązaniu tajemnicy. Mimo, że prezentowana tutaj historia jest dosyć przewidywalna, to cała przygoda posiada w sobie wiele innowacji i niespodzianek, będąc przy tym bardzo przyjemną wizualnie.

“Hallowed Legends: Samhain” jest nie zbyt trudna do przejścia, jednak wystarczająco dobra żeby utrzymać każdego gracza w skupieniu. Jeżeli zaś chodzi o łamigłówki i mini gry, to kilka z nich jest łatwych starych, a reszta dosyć świeżych i wyjątkowych. Mimo tego, niektóre z zagadek zajmują wiele czasu na przejście, jednak nie z powodu ich trudności, lecz ich drażliwości. System wskazówek jest dosyć hojny, jednak nie powinieneś musieć z niego często korzystać, odkąd wszystkie potrzebne przedmioty zobrazowane są na górze ekranu. Aby nadrobić brak trudności, produkcja ta jest sosunkowo dłuższa od podobnych sobie przygodówek. Przygotuj się zatem na spędzenie około 6 czy 7 godzin na fantastycznej zabawie.

Podczas gdy “Hallowed Legends: Samhain” w zasadzie nie wnosi sobą niczego nowego do gatunku gier z ukrytymi przedmiotami, to wciąż można ją uznać za dobrą jakościowo produkcję. Wciągająca, nacechowana celtyckimi legendami fabuła, dobra ilość łamigłówek i świetnie sporządzone scenyz pewnością zdołają przykłóć do siebie uwagę każdego. Jeżeli poszukujesz dreszczowego wydania z ukrytymi przedmiotami, to ta gra na pewno będzie pasowała do twoich kryteriów. Z pewnością musisz ją wypróbować!