Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Grim Facade: Sinister Obsession Collector’s Edition gra
3.5652173913043
46

Grim Facade: Sinister Obsession Collector’s Edition

Odkryj wszystkie tajemnice w nowej, nadchodzącej grze HO od studia ERS Game, pt. Grim Facade: Sinister Obsession, która jest świetną przygodą dla miłośników łamigłówek, tajemnic, niesamowitych postaci i zdumiewającej gry. Udaj się do tajemniczego miejsca i pomóż inspektorowi zbadać sprawę strasznego przestępcy. Stało się coś niewyobrażalnie złego i tylko ty możesz rzucić na sprawę nowe światło i odłożyć wszystko na swoje miejsce.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

GRIM FACADE: SINISTER OBSESSION COLLECTOR’S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY GRIM FACADE: SINISTER OBSESSION COLLECTOR’S EDITION

GRIM FACADE: SINISTER OBSESSION COLLECTOR’S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy chcecie jeszcze raz wcielić się w rolę detektywa i odkryć wszystkie tajemnicze sekrety ukryte pomiędzy mrocznymi wydarzeniami w dziwnej winnicy nieopodal nawiedzonego domu? Jeśli nie znudziła ci się praca detektywa, z pewnością ucieszysz się na wiadomość, że słynne deweloper – ERS G-Studio powołało do życia całkiem nową grę HO zatytułowaną Grim Facade: Sinister Obsession, która to jest kolejną grę z udanej serii Grim Facade. Przeczytajcie zatem całość naszej recenzji i przygotujcie się na niezapomnianą podróż  w świat tajemnic i horroru!.. Read more

Grim Facade: Sinister Obsession jest grą single player należącą do gatunku HO, choć można śmiało dodać do tego gatunku Przygoda i Puzzle. Co odróżnia tę grę od reszty gier z gatunku HO jest sama gra. Są tu trzy poziomy trudności, które wpływają na długość gry. My, ze swojej strony zachęcamy do spróbowania trybu trudnego, bo gra jest relatywnie prosta. Sceny Ho w grze są niezwykłe: choć wyglądają jak przeciętne, są ich tu trzy rodzaje: te, gdzie zbieramy przedmioty z listy, te, w których zbieramy pewna liczbę przedmiotów ( np. 12 młotków, 10 kul, czy coś w tym stylu) i są też interaktywne sceny z ukrytymi obiektami Wspaniały wystrój i dobór scen gwarantuje zabawę, a gdy dodać do tego mini-gry i łamigłówki, żadna inna gra nie zaoferuje ci aż tyle doskonałej rozrywki! Jeśli chodzi o mini-gry i łamigłówki, są one doskonałe i znajdziemy tu te typowe jak obracanie przedmiotami, jak i nowe, które reprezentują wariacje nowoczesnych gier jak mahjong czy labirynt. Jest tu nawet gra podobna do pinball’a, w której możemy zbierać monety za które następnie możemy zakupić przedmioty ze sklepu. System podpowiedzi jest wspaniały i zamiast czekać na jego naładowanie, zbieramy kolorowe wachlarze, który każdy stanowi jedną podpowiedź Jeśli nam się skończą, można poczekać aż podpowiedź się naładuje.

Fabuła rozpoczyna się wspaniale, choć jest mało oryginalna a jej intensywność zmniejsza się z czasem. Fabuła jest następująca: W pięknej włoskiej wiosce mają miejsce morderstwa kobiet, których nikt nie potrafi rozwikłać. Zostajesz zaproszony na wieś, gdzie mała dziewczynka wręcza ci dziennik, który pomoże ci rozwikłać zagadkę morderstwa trzech kobiet. Podążając za wskazówkami i ukrytym w dzienniku sekretem, odkrywasz, że w tym małym mieście nic nie jest tak jak powinno.

By przekonać cie byś nie tylko pobrał darmową wersję próbną, ale nabył pełną wersję Grim Facade: Sinister Obsession, ta recenzja przedstawi wam kolejne, wspaniałe cechy tej gry: grafikę, muzykę i efekty dźwiękowe! Wszystko to zostało zrobione doskonale: szata graficzna jest gładka, przejrzysta, bez opóźnień nawet z normalnym kursorem, sceny są pełne kolorów i miło na nie patrzeć; muzyka jest świetnie zrobiona i pasuje do atmosfery i przede wszystkim nie jest nudna.

Podsumowując, gra z pewnością cię nie zawiedzie. Ta gra single player HO/Puzzle/Przygoda z odjazdowa grafiką i muzyką jest arcydziełem a sama gra jest tak wciągająca i zabawna, że koniecznie musicie spróbowac! Cieszcie się Grim Facade: Sinister Obsession!