Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Grim Facade: Mystery of Venice gra
3.5277777777778
36

Grim Facade: Mystery of Venice

Grając w Grim Facade: Mystery of Venice poczujesz tajemniczą atmosferę Wenecji. Misto to zazwyczaj kojarzy się dość romantycznie, jednak tym razem miastem wstrząsną mrożące krew w żyłach wydarzenia. Dwie młode dziewczyny opuszczają bal maskowy, wchodzą do gondoli i giną we mgle. Gondola prowadzona jest przez dziwnie wyglądającego obcego w masce Medico Della Peste (doktor dżuma). Wytęż wszystkie umiejętności w szukaniu ukrytych obiektów by rozwikłać zagadkę. Co kryje się pod maską? Pobierz Grim Facade: Mystery of Venice zupełnie za darmo i znajdź korzenie tajemnicy Wenecji!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Grim Facade: Mystery of Venice. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

GRIM FACADE: MYSTERY OF VENICE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY GRIM FACADE: MYSTERY OF VENICE

GRIM FACADE: MYSTERY OF VENICE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Na co liczysz ściągając grę? Chcesz przeżyć przygodę? Tak, pragniemy uciec od codziennego życia i znaleźć się w miejscach, w którym możemy być bohaterami, detektywami czy tez podróżnikami.  Grim Facade: Mystery of Venice od Big Fish Games jest tym właśnie przypadkiem, gdzie piękno, niebezpieczeństwo, przygody i tajemnice zawile się przeplatają... Read more

Rzeczy dzieją się w dawnych Włoszech. Twoim zadaniem jest rozwiązanie zagadki porwania. Po opuszczeniu balu przebierańców znika kobieta i jej córka. Ich mąż i ojciec wzywa ciebie na pomoc. Wyruszasz więc na poszukiwania zamaskowanego człowieka, którego jako ostatniego widziano z kobietami w oddalającej się gondoli. Gdy gondola przepływała pod mostem cała trójka rozpłynęła się w powietrzu zostawiając jedynie pusta gondolę kołysząca się na wodzie. Trzeba przyznać, ze fabuła Grim Facade: Mystery of Venice jest intrygująca i pozostawia nam miejsce do zastanowienia i dochodzenia. Deweloperzy sprytnie rozegrali tę partię.

Gra jest niesamowicie skomplikowana i sprawia, że za każdym razem czujesz się być o krok za nieznajomym w masce Medico Della Peste(doktor dżuma). Akcja gry jest dobrze skomponowana i sprytnie połączone są przejścia do scen z ukrytymi obiektami.

Od samego początku Grim Facade: Mystery of Venice robi wrażenie jeśli chodzi o szatę graficzną. Romantyczne miejsca w Wenecji robią wrażenie. Podczas całej gry odnosimy niezrównane estetyczne wrażenie dotyczące lokacji.

Jedyną rzeczą, którą można skrytykować jest udźwiękowienie, dokładniej mówiąc podkład głosowy. Podczas gdy podkład muzyczny jest pięknie wyrażony przez melodie grane na flecie, gitarze i tamburynie, podkład głosowy jest niespójnie irytujący. Przykładowo, włoski akcent szefa policji jest zdecydowanie przesadzony. Nie jest to jedyny przykład, który można by przytoczyć.

Podsumowując, Grim Facade: Mystery of Venice jest z pewnością warta zagrania. Jest to przykład wysokiej klasy gry z gatunku ukryte obiekty.