Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Gothic Fiction: Dark Saga Collector's Edition gra
3.6086956521739
23

Gothic Fiction: Dark Saga Collector's Edition

Deweloperzy z ERS Game Studios z przyjemnością prezentują nowa przygodę z ukrytymi obiektami, która będzie mieszanka wszystkich najlepszych cech gatunku. Witamy w Gothic Fiction: Dark Saga. Będziesz musiał zbadać kampus starej szkoły nawiedzony przez duchy i zamrożone cienie. Zbadaj to tajemnicze terytorium, szukaj potrzebnych przedmiotów i graj w mini-gry. Wejdź w kontakt z duchami i rozwiązuj rozmaite łamigłówki.

GOTHIC FICTION: DARK SAGA COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY GOTHIC FICTION: DARK SAGA COLLECTOR'S EDITION

GOTHIC FICTION: DARK SAGA COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli lubisz nawiedzone domy i mroczne opowieści, ta straszna przygoda Gothic Fiction: Dark Saga od studia ERS jest właśnie dla ciebie. Poznasz tu duchy i cienie na terytorium miejscowej szkoły, będziesz musiał ocalić swoją córkę Hannę i uciec z przeklętego miejsca... Read more

Gatunek gry to przygoda, jest bardziej interaktywna niż większośc gier od ERS Games Studios. Chociaz deweloperzy ci specjalizują sie w grach z gatunku ukryte obiekty, postanowili najwyraźniej odejśc od standardów. Nie ma tu zatem ukrytych przedmiotów, co może zasmucić fanów gatunku. Jednak to uczucie nie potrwa długo, poniewaz to wspaniała gra, którą pamięta sie na całe życie. Jednakże, podczas gry trzeba będzie odnajdywac przedmioty, które uzyjemy od razu lub też na jakis czas zasilą nasz inwentarz.

Jeśli chodzi o grę, nie jest długa, mi zajęło jej przejście około dwóch godzin. W grze znajdziemy wiele lokacji do zbadania. Jako pomoc, mamy mapę, jednak niestety nie można używac jej by zmieniać lokację, więc jeśli coś nam umknęło trzeba będzie ciągle po to wracać. W grze natkniemy sie też na liczne łamigłówki, gdzie większość z nich jest prosta nawet w trybie ekspert.

Muzyka w Gothic Fiction: Dark Saga nie bardzo pasuje tematyce gotyku, ale przynajniej nie gra nam na nerwach w odróżnieniu od innych gier gatunku. Dźwięki tła, takie jak krzyki, wiatr i inne, są mroczne i doskonale uzupełniaja atmosferę horroru i przerażenia. Co więcej, studio ERS skorzystalo z głosu prawdziwych aktorów tworząc podkłady głosowe, co także dokłada sie do wzmocnienia wspaniałej i realistycznej atmosfery. Deweloprzy postarali się tworząc tą jedną z najmroczniejszych gier. Parę razy zdarzyło mi sie nawet spaść z krzsła!

Grafika jest przejrzysta i pięknie zrobiona, animacje są wspaniałe i wszystko razem przedstawione jest w szczegółowo dopracowanym środowisku, do świetnie pasuje do opowieści. Otwierające animacje ekranu są niezwykłe, dalsza grafika - wybitna.

Współczynnik humorystyczny w Gothic Fiction: Dark Saga jest wyśmienity. Jednym słowem – doskonała gra.