Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Złote lata: Droga na Zachód gra
3.4571428571429
70

Złote lata: Droga na Zachód

Poczuj atmosferę dzikiego zachodu z nadchodzącą grą pt. Złote lata: Droga na Zachód! Poznaj miłą rodzinę, którą tworzą: Gertruda, jej mąż Samuel i ich syn Jakub. Ta nieszczęsna rodzina przechodzi ciężki okres po tym jak spłonął ich sklep a mąż trafił do więzienia za długi. Pomóż Gertrudzie rozkręcić nowy interes i uzbierać pieniądze potrzebne na spłatę długu i uwolnienie jej męża. Złote lata: Droga na Zachód ukaże się już wkrótce, nie przegapcie tego!

ZŁOTE LATA: DROGA NA ZACHÓD ZRZUTY EKRANU

ZŁOTE LATA: DROGA NA ZACHÓD RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Golden Years: Way Out West jest całkiem nową grą z gatunku na czas i budowlanka stworzona przez programistów z Alawar Entertainment... Read more

Wydarzenia w grze mają miejsce w północnej Ameryce, w czasach gorączki złota Twoja rodzina przechodzi ciężkie czasy, jednak twoje zdolności budowlane mogą pomóc ją ocalić.

Jako mieszanina gatunków na czas i dash, Golden Years: Way Out West pomoże zaspokoić gusta miłośników obu tych gatunków. Jeśli chodzi o aspekt budowlany, jest on dość zróżnicowany i wyzywający, nigdy nie staje się nudny i powtarzający się. Graczom z pewnością spodoba się nowy sposób przedstawiania celów gry i świeży wygląd poziomów. Te nie tylko wyglądają inaczej ale także oferują mnóstwo ciekawych i interesujących zadań.

Jednakże, doświadczeni gracze nie znajda tu zaspokajających ich wyzwań, z którymi spotkali się np. w My Kingdom for the Princess czy też Build-a-lot. Golden Years: Way Out West z pewnością przemówi do nowych graczy tego gatunku. Oferując jedynie dwa lub trzy skomplikowane poziomy, gra bazuje głównie na intrygującej fabule, dopracowanej stronie wizualnej i ostrożnej kombinacji rożnych gatunków.

Można wytknąć tu krótka grę i nagłe zakończenie, jednak nie jest to istotne w porównaniu do całości doświadczeń z grą. Jeśli poszukujecie skomplikowanej symulacji na czas możecie być zawiedzeni, jednak początkujący gracze polubią wciągającą opowieść, wysoka jakość produkcji i świetne połączenie różnych rodzajów gier. Miłej zabawy!