Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Farm Tribe 2 gra
3.4918032786885
61

Farm Tribe 2

Gatunek: Na czasFarm Gry

Odkryj nową, fantastyczna grę na czas zatytułowaną Farm Tribe 2! Poznaj Annie i pomóż jej odbudować stary dom i przygotować go na zbliżające się wesele! Musisz przywrócić starej farmie jej dawny czar i wdzięk i zarobić najwięcej jak się da! Zatrudniaj pracowite osoby, zbuduj plac przed domem i więcej. Zanurz się w zdumiewający świat farmy, ciesz się grą i niezwykłą fabułą. Pobierz Farm Tribe 2 całkowicie za darmo i spędź miło wolny czas z ta zdumiewającą grą!

FARM TRIBE 2 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FARM TRIBE 2

FARM TRIBE 2 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy kiedykolwiek złapaliście się na tym, że gra wciągnęła was do tego stopnia, że nie zauważyliście upływu czasu? Czy zdarzyło się wam tak bardzo wciągnąć w grę, że świat wokół przestał istnieć. Jeśli kiedykolwiek mieliście tak dobrą zabawę, spotka was kolejna niespodzianka gdy zaprezentujemy wam jedna z najnowszych i najbardziej popularnych gier od NevoSoft zatytułowaną Farm Tribe 2! Jeśli chcecie poznać wszystkie bogactwa, jakie ziemia ma nam do zaoferowania i cieszyć się nowa przygodą, która zaspokoi wasze potrzeby, dołączcie do nas w tej właśnie grze!.. Read more

Farm Tribe 2 jest grą na czas z miła i przyjemną fabułą: Annie, córka z pierwszej części gry, wyszła za Paula, a jej ojciec Mark zostawia im starą, zrujnowana posiadłość, w której mogą zamieszkać, oczywiście jeśli zdołają przywrócić jej dawny splendor. Twój ojciec, Mark, zatrudnia trzech pracowników by pomogli odnowić dom, bo sam musi wyjechać. Od was będzie zależeć by zabezpieczyć młodej parze miejsce, w którym będą mogli zamieszkać i stworzyć własną rodzinę!

Grafika i muzyka w tej grze single player jest całkowicie zaskakująca! Grafika prześliczna, zdjęcia i scenerie ręcznie malowane, bogate w kolory, da się zauważyć mnóstwo animacji, ruchu a postacie są doprawdy urocze. Nie ma opóźnień; wszystko jest jasne i przejrzyste, dokładne i szczegółowe. Muzyka także oddziela tę grę od innych, słabszych gier tego gatunku; jest niezwykła, inspirująca, czasem bardzo przyjemna dla ucha a efekty dźwiękowe nie są tak nudne i podnoszą ducha walki w grze! Przygotujcie się więc na niezwykłe doświadczenia audio i wizualny raj!

Jednak to, czego wszyscy szukają w grze tego gatunku to sama gra! Jeśli cokolwiek ma nakłonić was do pobrania Farm Tribe 2 i zagrania w wersję demo lub nabycia pełnej jej wersji jest to sposób gry i to, co gra w tym sensie ma do zaoferowania. Po pierwsze, nie ma zegara, więc można zrelaksować się podczas gry bez martwienia się o każdą sekundę. Będziemy mieli możliwość zaplanowania każdego ruchu, co jest bardzo ważne gdyż wszystkie czynności są niezbędne do wykonania w określonej kolejności by ukończyć poziom. Inaczej niż w innych grach na czas, w tej, nie każą nam robić czegoś i czekać parę minut na ukończenie zadania, bo będziemy jednocześnie zajęci wykonywaniem różnych zadań. Choć nasi pracownicy są bardzo niezależni, będziemy mogli wysyłać ich do pracy gdziekolwiek, na budowę, do sadzenia, odnawiania posiadłości, szukania zasobów, czyszczenia itp.. To wszystko będzie robione by iśc do przodu, zakańczać zadania i odblokować osiągnięcia. Przygotujcie się na ostre klikanie, bo gra tego wymaga. Nie martwcie się, że to trudne, bo tak nie jest.

Podsumowując, Farm Tribe 2 jest świetną grą na czas, która zajmie was na długie godziny i przyniesie wam mnóstwo dobrej zabawy dzięki zaskakującej grafice, inspirującej muzyce i motywującej fabule a przede wszystkim wciągającej i spontanicznej grze. Oczywiście, cieszcie się grą i nie zapomnijcie wspomnieć o niej znajomym!