Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fantastic Creations: House of Brass gra
4.25
8

Fantastic Creations: House of Brass

Skorzystaj z pomocnych rad Edwina i spraw by urządzenie zaczęło ponownie działać w nowej, fantastycznej i niezwykłej grze HO pt. Fantastic Creations: House of Brass! Dowiedz się prawdy o zasadach działania mechanizmów zegarowych, następnie odnów dom piętro po piętrze aż dojdziesz na samą górę! Różnorodne widoki i przepiękne sceny do zbadania czekają na ciebie! Czerp radość z wyzywających łamigłówek i sekretów w Fantastic Creations: House of Brass! Pobierz grę już teraz, całkowicie za darmo i znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Fantastic Creations: House of Brass. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS

FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nie ma potrzeby by naciągać prawdę o tym, że jasna i żywa oprawa gier casual to pierwszy punkt, który rzuca się w oczy. Oczywiście, ze swoim fantastycznym swiatem, Fantastic Creations: House of Brass wciąga nas od pierwszej chwili... Read more

Fantastic Creations: House of Brass zaczyna się bardzo żwawo, historią dziwnego domu owiniętą w niezwykłe kreacje i intrygującą opowieścią o niekończącym się życiu. Na pierwszy rzut oka wygląda to na czystą grę HO, później jednak okazuje się, że łamigłówki i mini-gry biorą górę nad całością. Fakt ten nie byłby zły gdyby te łamigłówki nie były aż tak przeciętne. Na szczęście, sceny z ukrytymi obiektami są nico inne. Zamiast znajdowania przedmiotów z listy musisz odszukać, na przykład, 12 przedmiotów sferycznych, 12 przedmiotów z drewna, itp. Niezła odmiana od zaśmieconych scen HO w podobnych grach.

Gra zaskakuje niezwykłymi wizualami, które są dobre, jednak w tej grze nie najlepsze. Sam dom to piękne i niesamowite miejsce, szczególnie dla miłośników stylu steampunk, co więcej posiada kilka cech estetycznych. Podkłady głosowe nie są najmocniejszą stroną Fantastic Creations: House of Brass, jednak są na tyle dobre, żeby dodać grze ostrości. Podkład muzyczny jest czarujący, jednak oderwany od tego co widzimy na ekranie. Miło jest go posłuchać jednak odrębnie od gry.

Do tego, trzeba się sporo nachodzić w tę i z powrotem, jednak jest to bardzo logiczne. Gdyby była tu pożądana mapa, nie mielibyśmy nic przeciwko temu. Niestety, skazani jesteśmy na ciągłe chodzenie po tych samych scenach, bo najzwyczajniej zapominamy gdzie byliśmy.

Na koniec, trzeba przyznać, że nie wszystko złoto co się świeci. W przypadku Fantastic Creations: House of Brass, zaufaliśmy czarującej grafice, mając nadzieje na równie wyzywająca grę. Tak czy siak, gra nie jest zła, jednak fajnie byłoby zagrać w coś więcej. Wielka, wielka szkoda!