Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fantastic Creations: House of Brass Collector's Edition gra
3.6129032258065
31

Fantastic Creations: House of Brass Collector's Edition

Z pomocą mądrych wskazówek Edwina spraw by urządzenie zaczęło ponownie działać w nowej, zdumiewającej i niezwykłej grze zatytułowanej Fantastic Creations: House of Brass! Dowiedz się wszystkiego o mechanizmie zegara. Odnów dom piętro po piętrze aż do samej góry! Piękne lokacje i cudowne sceny do zbadania wraz z mnóstwem wyzywających łamigłówek i sekretów czekają na ciebie w Fantastic Creations: House of Brass Collector's Edition! Pobierz tą wspaniałą grę już teraz, całkowicie za darmo i znajdź wszystkie odpowiedzi!

FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS COLLECTOR'S EDITION

FANTASTIC CREATIONS: HOUSE OF BRASS COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Fantastic Creations: House of Brass jest nową, ekskluzywna seria gier HO, poświęcona sprytnym łamigłówką i trudnym mini-grą. Big Fish Games, rodzice tej najnowszej sagi, starali się bardzo by nam zaimponować... Read more

Jeśli chodzi o przedstawiona opowieść, jest doprawdy dramatyczna. Twoja postać jest wplątana w intrygujące śledztwo tajemnicy starej rodziny. Twoim zadaniem jest poznanie prawdy o dziwnym zniknięciu twojego dziadka i rozwiązanie wszystkich jego zagadkowych łamigłówek. W Fantastic Creations: House of Brass, duża część gry poświęcona jest fabule. Tytuł ten prezentuje każdy epizod i natychmiast zatapia nas w opowieść.

Inaczej niż w innych, nowoczesnych grach HO, Fantastic Creations: House of Brass nie odstępuje od klasycznej formuły gatunku. Kolejno, gra podąża za najlepszymi tradycjami HO, dodając jedynie kilka zwrotów akcji. Znajdziecie tu mnóstwo wyzywających scen z ukrytymi obiektami, gdzie nie zostanie wam przedstawiona lista dostaniecie tylko ogólne kierunki poszukiwań, na przykład „Znajdź przedmioty, które obracają się i wirują”. Dość wyzywające, czyż nie?

Fantastic Creations: House of Brass pozbawiona jest duchów i zjaw, jednakże pełna jest mechanicznych pułapek i łamigłówek. Większość zadań jest zróżnicowana i bardzo ciekawa, podobnie jak sceny z ukrytymi przedmiotami, które nie tylko dają do myślenia, ale także są niezwykle piękne. Na szczęście,  gra wypakowana jest świetna grafiką, więc nie będziecie się nudzić. Mila muzyka i porządne efekty dźwiękowe, które wiele wnoszą do gry tworząc wspaniałą atmosferę intrygi i tajemnicy. Jeśli lubicie różne techniczne sztuczki, Fantastic Creations: House of Brass jest czymś dla was! Miłej zabawy!