Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Escape Rosecliff Island gra
3.3755868544601
426

Escape Rosecliff Island

Wyszedłeś cało ze strasznej katastrofy: twój statek się rozbił! Nieprzytomny, zostałeś wyrzucony na brzeg przez przypływ. Co teraz!? Jeśli jesteś miłośnikiem przygód - to gra dla Ciebie! Spróbuj się odnaleźć na tajemniczej wyspie, rozwiąż setki łamigłówek i odszukaj ponad 2500 ukrytych przedmiotów na dwudziestu pięciu poziomach! Sporządź plan ucieczki z nieznanego lądu i zbierz niezbędne do tego przedmioty! A może się boisz?

ESCAPE ROSECLIFF ISLAND ZRZUTY EKRANU

ESCAPE ROSECLIFF ISLAND RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Pomówmy o grze ukrytych przedmiotów “The Escape Rosecliff Island”, wyprodukowanej przez firmę PopCap Games. Fabuła jest raczej tradycyjna: nieoczekiwany sztorm doprowadził do tego, że jako rozbitek znajdujesz się na tajemniczej, odległej wyspie. Twoim zadaniem jest przetrwanie i powrót do cywilizacji... Read more

Czeka na nas 2000 ukrytych przedmiotów, 25 różnych miejsc, 2 dodatkowe tryby gry do odblokowania i interesujący element - Mystery Bonus Game. Grafika jest ładna, chociaż nieco ponura. Dźwięki wydają się pasować do otoczenia.

Naprawdę spodobało nam się wiele odwiedzanych miejsc oraz mini-gier, których różnorodność jest oszałamiająca: “match3”, puzzle, szukanie wyrazów, gry pamięciowe i inne. Wszystko byłoby fantastyczne gdyby nie jeden szczegół; łamigłówki przypominają grę “Mystery P.I” i jej mini-gry. Byliśmy rozczarowani! Z tego powodu niektóre łamigłówki mogą się wydawać powtarzalne i szablonowe.

Podsumowując, “The Escape Rosecliff Island” zostanie doceniona przez okazyjnych graczy, jednak regularni miłośnicy gier mogą dostrzec frustrującą liczbę podobieństw do powyższej gry.