Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Entwined: Strings of Deception gra
2.952380952381
42

Entwined: Strings of Deception

Rozwiąż zagadkę w nowej, fantastycznej i zabawnej grze HO zatytułowanej Entwined: Strings of Deception! Zostań zdumiewającym i utalentowanym detektywem o imieniu Karla Robbins, udaj się do domu rodziny Edwarda by go zbadać i przesłuchać jego żonę a także poznać prawdziwą przyczynę jego śmierci. Poznaj kamerdynera, pokojówkę i innych ludzi i rozwiąż zagadkę morderstwa! Kto zabił Christophera Edwarda? Dowiedz się już teraz! Pobierz Entwined: Strings of Deception już teraz, całkowicie za darmo i rozkoszuj się przepiękną scenerią i wyzywającymi łamigłówkami! Powodzenia!

ENTWINED: STRINGS OF DECEPTION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ENTWINED: STRINGS OF DECEPTION

ENTWINED: STRINGS OF DECEPTION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Entwined: Strings of Deception jest intrygującą zagadką morderstwa od Urchin Games, dowodząc, że tajemnica może być równie ciekawa gdy nie ma w niej duchów czy czegoś podobnego. Przygotujcie się zatem do roli detektywa prowadzącego dochodzenie w sprawie morderstwa, łączącego wszystkie dowody i łapiącego przestępce.. Read more

Opowieść mówi o wynalazcy, który umiera w niewyjaśnionych i dziwnych okolicznościach. Jako wprawny detektyw musisz przeszukać jego posiadłość w poszukiwaniu dowodów i wskazówek, przesłuchać personel by dotrzeć do prawdy. Akcja toczy się w 1970 r. i przedmioty jak i lokacje są idealnie dopasowane do tego czasu. Choć historia może wydawać się zagmatwana, gra układa się w logiczną całość.

Z pewnością, sceny HO są fantastycznie wykonane, a większość obiektów dopasowana jest do otoczenia i czasów wydarzeń. Z pewnością docenicie jaskrawość i żywotność każdej ze scen. Ze strony graficznej, Entwined: Strings of Deception wygląda nieco przestarzale. Jednakże, ten staromodny styl ma sens dokładając się do całokształtu atmosfery gry. Wykonanie plastyczne jest genialne i bardzo kolorowe. Sceny z ukrytymi przedmiotami są przejrzyste, trochę zaśmiecone jednak nigy nie są zamazane lub niewyraźne.

Gra jest doskonale przemyślana i zorganizowana. Po pierwsze, znajdziemy tu użyteczną mapę, która ujawnia lokacje do których musimy się udać i daje wskazówki jak tam dotrzeć. Po drugie, jest tu dobry system podpowiedzi, który nie tylko pomaga w szukaniu ukrytych przedmiotów, ale także wskazuje co robić dalej (może to zbyt wiele, więc używajcie go z głową).

Niestety, podkłady głosowe nie są najlepsze. W rezultacie, mowa postaci jest bardzo denerwująca i gracz nie może się doczekać końca ich przemówienia. W parze z tym, podkład muzyczny jest także raczej nudny, jednak nie tak irytujący.

Podsumowując, Entwined: Strings of Deceptionjest fajną grą HO, która łączy w sobie wszystkie cechy dobrej tajemnicy, świetnie zrobiona jeśli chodzi o grafikę i styl. Dzięki niej, wasze niedzielne popołudnie będzie dość zajęte.