Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Emerald City Confidential gra
3.2857142857143
14

Emerald City Confidential

Zbadaj tajemnicze zakątki Oz jako najbardziej przebiegły detektyw Emerald City! Jako Petra dasz się całkowicie wciągnąć w rozwiązywanie zagadki, pełnej zarówno nowych wrogów, jak i znanych twarzy, takich jak Strach na Wróble, Lew i Toto! Oto Oz jakiego jeszcze nie widziałeś! Rozwiąż zagadkę i odkryj konspirację magii i intrygi! Prowadź śledztwo w pięciu rozdziałach pełnych łamigłówek, świadków, podejrzanych i sprzymierzeńców w tej wersji ponadczasowej klasyki!

EMERALD CITY CONFIDENTIAL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Emerald City Confidential” to wyprodukowana przez firmę PlayFirst gra typu “wskaż i kliknij” osadzona w pełnej znajomych miejsc i twarzy, mitycznej krainie Oz, jednak z nową fabułą i Petrą w roli głównej. Będziesz musiał rozmawiać z ludźmi, żeby dowiedzieć się, co powinieneś zrobić, zbierać przedmioty i wykorzystać je do rozwiązania łamigłówek, oraz zbadać Emerald City!.. Read more

Gra zawiera interaktywną mapę, która pozwala na szybsze przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Grafika jest piękna i barwna, a muzyka przyjemna dla ucha i dobrze pasuje do otoczenia. Podobała nam się także sama gra - czarująca, dobrze przemyślana i zabawna, szczególnie dialogi i sposób w jaki zostały odegrane.

Poziom trudności łamigłówek wzrasta wraz z rozwojem akcji; musisz słuchać dialogów, wykorzystać zebrane przedmioty i nauczyć się korzystać z magii Oz, a jedna łamigłówka wymaga rozróżniania kolorów, choć można ją rozwiązać metodą prób i błędów.

“Emerald City Confidential” będzie grą idealną dla ludzi stawiających pierwsze kroki w świecie gier przygodowych, gdyż zawiera typowy dla gier “point and click” interface, skuteczny system podpowiedzi i krótką sesję treningową!