Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Egypt Series The Prophecy: Part 1 gra
3.0526315789474
19

Egypt Series The Prophecy: Part 1

Egypt Series The Prophecy: Part 1 jest najnowszą, niesamowicie wciągającą przygodą. Weźmiesz tu udział w tajemniczej wyprawie, która rozgrywa się w starożytnym Egipcie. Faraon wstąpił na tron po śmierci Ramzesa II a teraz zaprasza egipską czarodziejkę o imieniu Maia by odkryła przyczyny pewnych niewyjaśnionych zdarzeń. Wypadki miały miejsce na placu budowy podczas konstrukcji potężnego obelisku. Pobierz Egypt Series The Prophecy: Part 1 i wyrusz w podróż w czasie, gdy żywym był kult Amun-Ra!

EGYPT SERIES THE PROPHECY: PART 1 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY EGYPT SERIES THE PROPHECY: PART 1

EGYPT SERIES THE PROPHECY: PART 1 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Egypt Series The Prophecy jest trzy-częściową seria gier o przygodach młodej czarodziejki Mayi w starożytnym Egipcie. Pierwszy epizod od Microids wprowadzają gracza w całą historię, podczas gdy pozostałe dwie są jej kontynuacją, nie zaś osobnymi grami... Read more

Gracz wciela się w rolę młodego magika, którego nowy faraon powołuje w celu rozwiązania serii dziwnych zdarzeń. Wydarzenia te maja miejsce na placu budowy Wielkiego Obelisku ku czci boga Amon-Ra. Cała opowieść może być opisana jako niebanalna. W rzeczywistości, Egypt Series The Prophecy: Part 1 jest prostą gra wskaz i kliknij z gatunku ukryte obiekty bez nowości w elementach gry czy mini-grach. Gra mogłaby być jednak bardziej rozbudowana. Maya posiada pewne magiczne zdolności, które są wymienione w spisie gracza pod różnymi symbolami. Z czasem, gra sprowadza się do prostego klikania myszką wskazując rozmaite przedmioty. Pomoc przychodzi wraz z rozwojem wydarzeń w grze. Trzeba zauważyć, że znajduje się tu mnóstwo ukrytych przedmiotów nie mających związku z tokiem zdarzeń, które powodują, że tracimy tylko czas. Biorąc to pod uwagę, gracze nie będą zachwyceni jakością gry.

Szaty graficznej jednak krytykować nie można. Wspaniałe lokacje i tła powodują rzeczywiste wrażenie bycia w starożytnym Egipcie. Być może Egypt Series The Prophecy: Part 1 jest warta ściągnięcia jedynie dzięki grafice. Mowa bohaterów podłożona jest poprzez napisy, które są również całkiem niezłe. Jednak samo udźwiękowienie pozostawia wiele do życzenia. Podkład głosowy nie jest zsynchronizowany z ruchem warg postaci. Fakt ten rzuca się w oczy i niechcący tworzy komiczny efekt.

Podsumowując, Egypt Series The Prophecy: Part 1 może jedynie zainteresować fanów gier wskaż i kliknij. Aczkolwiek, weterani gatunku mogą być zaintrygowani fabułą i z niecierpliwością poczekają na to co przyniosą kolejne części.