Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Echa udręki gra
3.6992481203008
133

Echa udręki

Tematyka amnezji oraz wędrówki poprzez wspomnienia wydaje się ostatnio niesamowicie popularna pośród producentów gier. Tym razem mamy Ci do zaoferowania jeszcze jedną produkcję z ukrytymi przedmiotami pt. "Echoes of Sorrow"! Wyobraź sobie, że straciłeś pamięć i dodatkowo jesteś śledzony przez tajemniczy i mrocznyny cień! Wybierz się do przeszłości poprzez swoją podświadomość i dobierz się do sedna całej sprawy! Jeżeli nie zbrzydły Ci jeszcze tego typu opowieści lub jeśli nie boisz się spotkania z duchami, pobierz "Echoes of Sorrow" już teraz całkowicie za darmo i zagłęb się sam w sobie!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ECHA UDRĘKI

ECHA UDRĘKI RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czujesz się totalnie zagubiony ponieważ nie wiesz kim jesteś ani gdzie się znajdujesz. Za Tobą czaji się tajemniczy cień, który przyćmiewa Twój umysł. No cóż, zanosi się nam chyba na dosyć ponury dzień wraz z rozpoczęciem “Echoes of Sorrow”, nowej gry z ukrytymi przedmiotami od BlitPop... Read more

Nie ma co ukrywać faktu, że obecna tutaj fabuła przpełniona jest smutkiem oraz ponurością. Nie jest to zbytnio orginalne, jednak wystarczająco interesujące, aby utrzymać Cię w zainteresowaniu przez cały okres trwania gry. Na pierwszy rzut oka, produkcja ta wydaje się zupełnie nudnym wydaniem,w którym otrzymasz cztery lokacje do odkrywania. W rzeczywistości sprawa wygląda zupełnie inaczej. W “Echoes of Sorrow” zostaniesz od razu wciągnięty w historię, podczas której będziesz musiał rozwiązywać oraz rozgryzać różnego rodzaju zagadki oraz łamigłówki. Scenerie z ukrytymi przedmiotami nie są liczne i okazują się niespodziewanie łatwe, z jedynie kilkunastoma rzeczami do odnalezienia. Wszystkie ukryte przedmioty nie zostały w żadnem sposób zdeformowane i nie wtapiają się zbytnio w całe tło. Łamigłówki zostały bardzo dobrze skonstruowane i wymagają nieco więcej skupienia od scenerii na poszukiwanie przedmiotów. Wszystkie mini gry są także stosunkowo proste, jednak mogą być one szybko przeskoczone dzięki klawiszowi pominięcia, przycisk podpowiedzi także przeładowywuje się w stosunkowo krótkim czasie. Jak sam widzisz, nie jest to wcale trudna gra, jednak i tak zajmie Ci z 4 godziny na jej całą, niesamowicie wciągającą rozgrywkę. Z całą pewnością spodoba Ci się obecne tutaj opracowanie graficzne, które oplata całą tą produkcję w dreszczową atmosferę oraz muzyka, która wywoła w Tobie posępne uczucia.

Podsumowywując, “Echoes of Sorrow” jest elegancką grą, która posiada kilka zupełnie nowych rozwiązań i szczegółową grafikę. Sam ciąg przygodowy nigdy nie odbiega tu od swoich podstaw. Gra ta z pewnością zdoła utrzymać Cię w ryzach przez dobre kilka godzin i opowiedzieć Ci intrygującą historię podczas przemierzania mrocznego świata tajemnic. Miłego grania!