Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Defenders of Law: The Rosendale File gra
3
6

Defenders of Law: The Rosendale File

"Defenders of Law: The Rosendale File" to świetna gra ukrytych przedmiotów, w której możesz sprawdzić się w roli doświadczonego prawnika. Bronisz osoby, która została fałszywie oskarżona o zabójstwo Panny Rosendale. Policja nie ma zamiaru szukać prawdziwego mordercy, więc wszystko zależy od Ciebie! Zbadaj sceny zbrodni, odszukaj wszystkie wskazówki i wytrop prawdziwego przestępcę! Przedstaw dowody w sądzie i dowiedź niewinności Twojego klienta w grze "Defenders of Law: The Rosendale File"!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Defenders of Law: The Rosendale File. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

DEFENDERS OF LAW: THE ROSENDALE FILE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Rzadko trafiamy na grę ukrytych przedmiotów, która opowiada interesującą historię, ale “Defenders of Law: The Rosendale File” firmy Big Fish Game jest wyjątkiem od tej reguły. Wcielasz się w pracownika firmy Defenders of Law Inc. Twój klient został fałszywie oskarżony o morderstwo i Twoim zadaniem jest dowieść jego niewinności... Read more

Gra jest podzielona na dwie części. Najpierw musisz przeszukać kilka miejsc, aby zdobyć dowody na niewinność Twojego klienta. Następnie musisz bronić go w sądzie. Druga część gry stanowi małe rozczarowanie, gdyż przybiera formę dialogu, w którym musisz wybrać odpowiednią wypowiedź. Jednak prawidłowe odpowiedzi w tej części są tak oczywiste, że gra zupełnie przestaje być ekscytująca.

Niemniej jednak, część polegająca na poszukiwaniu przedmiotów dostarcza sporo zabawy. Wszystkie przedmioty są odpowiednich rozmiarów i znajdują się tam, gdzie byśmy się ich spodziewali. Możesz także grać wielokrotnie, gdyż za każdym razem, kiedy zaczynasz nową grę, dostajesz inną sprawę do zbadania. Niestety nie zmienia się położenie przedmiotów, co było lekkim rozczarowaniem.

Pomimo wad, naprawdę warto zagrać w “Defenders of Law: The Rosendale File”. Gra ta posiada kilka interesujących elementów i jeśli tylko jesteś fanem gier ukrytych przedmiotów, nie możesz jej przegapić!