Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dark Mysteries: The Soul Keeper Collector's Edition gra
4.0588235294118
17

Dark Mysteries: The Soul Keeper Collector's Edition

Dark Mysteries: The Soul Keeper otwiera drzwi do świata duchów, tajemnic i nierozwiązanych sekretów! Poznaj ponownie złego psychopatę o imieniu Charles Dexter Ward, który tym razem ucieka ze szpitala dla umysłowo chorych i chowa się w rodzinnym domu na wyspie Pawtuxet. Znajdź go tam, zbadaj wyspę, dowiedz się dlaczego mieszkańcy uciekli bądź zmarli. Ta straszna i mroczna przygoda HO jest świetną okazją na nowe doznania i dobrą szansa na zademonstrowanie twoich umiejętności. Poczekaj na ukazanie się Dark Mysteries: The Soul Keeper i dowiedz się jak ta historia się kończy! Gra ukaże się już wkrótce!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

DARK MYSTERIES: THE SOUL KEEPER COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DARK MYSTERIES: THE SOUL KEEPER COLLECTOR'S EDITION

DARK MYSTERIES: THE SOUL KEEPER COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Bycie detektywem to ciężka praca i nie każdy może ją wykonywać i robić to dobrze. To zajęcie wymaga siły, silnej woli, sprytu, mądrości i odwagi podobnie jak refleksu w sytuacjach krytycznych i charyzmy i retoryki w innych sytuacjach. Jeśli czekacie na grę o niezwykłej fabule i innych odjazdowych cechach, wydaje nam się, że wasze czekanie dobiegło końca! To wspaniała, nowa gra zatytułowana Dark Mysteries: The Soul Keeper pochodzi od dobrze znanego dewelopera Ceracus Media, od którego pochodzi dobrze wam znana seria Dark Mysteries. Jeśli więc jesteście gotowi na zapierającą dech w piersiach podróż, która wywoła dreszczyk emocji i mnóstwo wyzwań, dołączcie do nas w naszej recenzji tej niesamowitej gry!.. Read more

Jeśli już teraz pobierzecie i zagracie w Dark Mysteries: The Soul Keeper, z pewnością ucieszy was niezwykle oryginalne fabuła oparta na motywach powieści H.P. Lovecraft’a. Opowieść jest bardzo mroczna i przerażająca, więc lepiej trzymać dzieci z dala od gry. Historia jest bardzo ujmująca: Zły psychopata o imieniu Charles Dexter Ward uciekł ze szpitala psychiatrycznego i udał się do swojego domu rodzinnego na wyspie Pawtuxet. Ta ongiś spokojna i piękna wyspa stała się posępna gdy wszyscy jej mieszkańcy zaginęli lub gorzej – zmarli. Ci, którym się udało przetrwać nie zniknęli na zawsze, choć potworny duch błąka się po ulicach. Twoje śledztwo zaprowadzi cie do mogił, opuszczonych budynków i więcej, ale brnąc głębiej w grze, dowiesz się, że być może Ward nie jest twoim jedynym zmartwieniem. Dokładając magię i nekromancję, Dark Mysteries: The Soul Keeper wydaje się zawierać wszystkie oczekiwane elementy z mrocznych lub przerażających gier typu ukryte obiekty, począwszy od posępnej grafiki na architekturze ery wiktoriańskiej kończąc.

Dark Mysteries: The Soul Keeper jest wspaniałą grą HO z wieloma łamigłówkami i mini-grami, które wzmocnione są elementami przygodowymi. Jako gra bardzo wyzywająca, możecie zapragnąć przejść przez nią łatwo i przyjemnie, rozkoszując się grą, dlatego też można wybrać poziom trudności odpowiedni do własnych wymagań: łatwy, normalny lub trudny. Sceny z ukrytymi obiektami są dość standardowe, ale będziemy wchodzić w interakcje z innymi przedmiotami, więc trzeba będzie łączyć przedmioty, nie tylko znajdywać je z listy. Przedmioty te są widoczne i przejrzyste, ale przy nadmiernej klikaninie, dostaniemy po łapach. Łamigłówki i mini-gry są również jednymi z najlepszych, na jakie możemy się natknąć w innych grach tego typu, przy czym nie są takie trudne. Jeśli jednak któreś z nich sprawią wam trudności, można albo je pominąć albo też użyć przycisku podpowiedzi. Można także też użyć dziennika gdy poczujemy, że się zgubiliśmy.

W tym momencie, możecie poczuć ochotę na zakupienie pełnej, nielimitowanej wersji Dark Mysteries: The Soul Keeper zamiast wypróbowania jedynie wersji demo, ale poczekajcie aż zobaczycie grafikę i muzykę! Razem, tworzą one wspaniała atmosferę. Ręcznie malowana grafika jest przepiękna, wszystkie przedmioty są przejrzyste i widoczne o wspaniałych kolorach. Muzyka jest miła, tworzy miły dodatek do całości stworzonego otoczenia.

Podsumowując, Dark Mysteries: The Soul Keeper jest niesamowitą grą HO, która łączy w sobie zaskakująca grafikę, muzykę, wciągającą fabułę i odlotową, zajmującą grę, co tworzy cudowne połączenie i grę, której musicie spróbować!