Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Curse at Twilight: Thief of Souls gra
2.6666666666667
51

Curse at Twilight: Thief of Souls

Dołącz do głównego bohatera w jego niebezpiecznej wyprawie w grze pt. Curse at Twilight: Thief of Souls! Badaj uważnie wszystkie, tajemnicze pomieszczenia starego dworku, gdzie wszelkie mroczne sekrety i tajemnice wymykają się spod kontroli. Podróżuj przez te lokacje w poszukiwaniu znaków intrygi i pomocnych wskazówek by przełamać złą klątwę. Zbieraj użyteczne przedmioty, rozwiązuj intrygujące łamigłówki i graj w niezwykłe mini-gry! Wspomnienia z przeszłości czekają na ciebie w tej darmowej grze Curse at Twilight: Thief of Souls! Powodzenia!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Curse at Twilight: Thief of Souls. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

CURSE AT TWILIGHT: THIEF OF SOULS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY CURSE AT TWILIGHT: THIEF OF SOULS

CURSE AT TWILIGHT: THIEF OF SOULS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Curse at Twilight: Thief of Souls jest klasyczna grą HO przygoda i łamigłówki o stereotypowej fabule i grze. Pomimo tego, obie części gry doskonale współgrają i nigdy nie stwarzają wrażenia przesadnych... Read more

Po tym jak zostajesz wezwany do tajemniczej rezydencji, musisz przemierzać to posępne miejcie, po drodze odsłaniając jego sekrety. Curse at Twilight: Thief of Souls jest godna pochwał za dobór środowiskowy lokacji, które zawsze są idealnie dopasowane do tego czy innego epizodu. Gra bardzie przynależy do gatunku przygodowego niż HO. Jednakże, ta przygodowa gra często oferuje nam łamigłówki lub mini-gry. Od czasu do czasu, spotkasz także sceny z ukrytymi przedmiotami. Choć przedmioty te są istnymi kameleonami, dopasowującymi się kolorystycznie do tła, sztuczka ta nie zwiększa trudności wyzwań w grze jako, że przyciski podpowiedzi i omijania ładują się dość szybko.

Ze strony wizualnej, Curse at Twilight: Thief of Souls jest dobrze przedstawiona, dobre podkłady głosowe w niektórych scenach przerywnikowych i dopracowane wykonanie. Sceny z ukrytymi obiektami są nieuporządkowane, choć przedmioty łatwo znaleźć dzięki grafice wysokiej jakości. Podkład muzyczny nie jest denerwujący choć czasem zbyt powtarzający się. Ta straszna atmosfera HO wspierana jest wspaniałym wykonaniem i nastrojowymi efektami dźwiękowymi

Podsumowując, Curse at Twilight: Thief of Souls może dać graczom dobre doświadczenie HO. Pomimo pewnych wad, Curse at Twilight: Thief of Souls jest jedną z najlepszych gier w tym gatunku.