Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Creepy Tales: Lost in Vasel Land gra
4
17

Creepy Tales: Lost in Vasel Land

Pewna dziewczyna o imieniu Rachel bardzo potrzebuje twojej pomocy! Udaj się do tajemniczego parku rozrywki i postaraj się odnaleźć jej siostrę – Callę, która zniknęła jakiś czas temu. Creepy Tales: Lost in Vasel Land udowodni ci, że parki rozrywki bywają ponure, tajemnicze i przerażające. Przemierzaj przepiękne sceny HO, bądź uważny i zrób co możesz by siostry mogły się ponownie spotkać! Pobierz Creepy Tales: Lost in Vasel Land i przekonaj się, że w parku rozrywki wszystko jest możliwe!

CREEPY TALES: LOST IN VASEL LAND ZRZUTY EKRANU

CREEPY TALES: LOST IN VASEL LAND RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nawiedzone parki rozrywki są teraz głównym tematem w gronie deweloperów gier HO. Big Fish Games także nie unika tego tematu w swojej nowej grze wskaż i kliknij zatytułowanej Creepy Tales: Lost in Vasel Land... Read more

Creepy Tales: Lost in Vasel Land jest mroczną opowieścią o dwóch siostrach, które zmierzają z wizytą do swojej babci i zatrzymują się przy parku rozrywki, które mijają po drodze. Fabuła gry przejawia duży potencjał, jednak marnie wypada jeśli chodzi o kwestię grafiki. Całokształt wizualny gry jest tak mroczny, że z trudem można rozróżnić co jej co. Szata graficzna jest ziarnista i praktycznie nieokreślona. Jako, że w grze niewiele widać, ciężko mówić o zadowoleniu z gry. Jeśli dacie rade przebrnąć przez 30 minut, możecie uznać się za bardzo cierpliwa osobę.

Nie jest tajemnicą, że sceny HO powinny być ciekawe, interesujące i dobre wizualnie. W Creepy Tales: Lost in Vasel Land, możecie natknąć się na najgorsze tego typu sceny jakie kiedykolwiek widzieliście. Podczas gdy wykonanie wizualne jest marne, muzyka wzmaga atmosferę. Gra idzie gładko, bez żadnych kwestii spornych. Mini-gry również nie są złe i zawierają wiele ciekawych szczegółów. Jednakże całość gry jest ciemna, włączając w to sceny HO, gdzie obiekty są niewidoczne.

Jeśli wciąż wierzysz, że zobaczysz to, czego inni nie mogą, zagraj w Creepy Tales: Lost in Vasel Land. Jednak maniacy, którzy wolą wyzywające i dopracowane gry, z pewnością będą zawiedzeni i sfrustrowani.