Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Celtic Lore: Sidhe Hills gra
3.6666666666667
54

Celtic Lore: Sidhe Hills

Co byś powiedział na zagłębienie się w celtyckim folklorze i zagranie w grę komputerową w tym samym czasie? Gra pt. "Celtic Lore: Sidhe Hills", która została wyprodukowana przez ZenProducers daje Ci właśnie taką możliwość. Produkcja ta stanowi mieszankę przygodówki z grą z ukrytymi przedmiotami. Fakt ten sprawia, że "Celtic Lore: Sidhe Hills" jest dostępne i atrakcyjne dla jeszcze większej ilości graczy. Fabuła opisywanej przez nas produkcji oparta została na celtyckich legendach, a rozbrzmiewająca tutaj muzyka stanowi inspirację z irlandzkich melodii. Na pewno spodoba Ci się obecny tutaj scenariusz, w którym dane Ci będzie podążenie za główną bohaterką, która przemierza mroczny las w poszukiwaniu swojego zaginionego brata. Podczas swoich poszukiwań dostaniesz zupełnie nowe zadanie- aby pomóc szlachetnemu strażnikowi Lasu Arden w pozbyciu się klątwy. Aby tego dokonać, będziesz musiał zmierzyć się ze złowrogą oraz przebiegłą Królową Sidhe. Oczywiście znajdziesz tutaj o wiele więcej wydarzeń, które na pewno nie pozwolą Ci ani na chwilę nudy podczas grania w "Celtic Lore: Sidhe Hills".

CELTIC LORE: SIDHE HILLS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy kiedykolwiek natknąłeś się na Banshee? Oczywiście, odkąd siedzisz i czytasz naszą recenzję, oznacza to, że nie. Według celtyckiej legendy, Banshee zawodzi w pobliżu ludzi mających umrzeć w najbliższej przyszłości. Z tego właśnie powodu nie sądzimy, żeby ktokolwiek miał ochotę się z nią spotkać. Ciekawość jest pierwszym krokiem do piekła! Dzięki najnowszemu wydaniu od ZenProducers pt. “Celtic Lore: Sidhe Hills”, większość z nas (tych odważniejszych oczywiście) ma szansę na bezpieczne spotkanie się z najbardziej ponurą kobiecą zjawą, znaną z irlandzkiej mitologii... Read more

Bardzo zaintrygowani tą produkcją, rzuciliśmy się na “Celtic Lore: Sidhe Hills” bez chwili wahania. Jest to kolejna gra typu “uratuj swojego brata”, która zabiera Cię ze sobą do idealnie zobrazowanych zaświatów. Musimy Cię tutaj od razu ostrzec, żebyś nie próbował się tutaj doszukać żadnego sensu czy też logiki, bowiem znajdziesz się w zaczarowanej krainie. Z tego właśnie powodu nie powinny Cię zaskoczyć liczne niedorzeczne sytuacje, na jakie przyjdzie Ci się tutaj napotkać. Podając najbliższy przykład, podczas gdy Twój brat znajduje się w śmiertelnym nebezpieczeństwie, Ty zostajesz poproszony o pomożenie wróżce w zreperowaniu jej złamanego paznokcia i odnaleznieniu składników na jej ulubioną zupę. Obecne tutaj zadania dalekie są od jakiejkolwiek normalności, a jednak wciąż stawiają sobą dosyć dobre wyzwanie.

“Celtic Lore: Sidhe Hills” jest prostolinijną przygodówką z ukrytymi przedmiotami, w której będziesz mógł korzystać z różnego rodzaju metod w celu odnalezienia pożądanych rzeczy. Niektóre z przedmiotów zostały schowane za innymi, które jesteś w stanie przesuwać. Znajdziesz tutaj całe mnóstwo przyjemnej i kolorowej grafiki, która od razu wciągnie Cię do swojej przerażającej i dreszczowej atmosfery.Pomimo przepięknego opracowania graficznego, odnalezienie kilku mikroskopijnych przedmiotów wciąż może zająć Ci dosyć dużo czasu. na całe szczęście nie ma tutaj kary za bezcelowe kilkanie. Wskazówki przeładowywują się dosyć szybko, a mini gry zostały wyposażone w klawisz przewinięcia.

Ta nowa gra z ukrytymi przedmiotami nie posiada żadnych braków technicznych, a jedynie kilka irytujących minusów (zbyt małe przedmioty), które jednak można z łatwością pominąć ze względu na naprawdę świetną rozgrywkę. Jeżeli zatem nie jesteś przesądny i nie boisz się mieć doczynienia z omenem śmierci, zapraszamy do “Celtic Lore: Sidhe Hills”. Miłego grania!