Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cake Shop gra
3.236301369863
292

Cake Shop

Złóż razem różne warstwy wyśmienitych tortów dla swoich klientów. Udobruchaj niecierpliwych filiżanką gorącej kawy i watą cukrową, która wywoła uśmiech na twarzach ich pociech. W miarę jak rosną twoje umiejętności menadżera sklepu, będziesz mógł wydawać zarobione pieniądze na lepsze wyposażenie, a nawet na nowe lokum, gdzie będziesz mógł się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. W grze Cake Shop znajdziesz wszystkie składniki niezbędne do skomponowania świetnej zabawy!

CAKE SHOP ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY CAKE SHOP

CAKE SHOP RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Cake Shop to kolejna zabawa w zarządzanie czasem, której akcja rozgrywa się w piekarni, wpisująca się w tendencje panujące ostatnio w przemyśle gier komputerowych... Read more

W grze Cake Shop poznajemy Emily, która marzy o objęciu interesującego i pełnego wyzwań stanowiska jako menadżer kawiarni.

Jest to typowy rodzaj gry, w której musimy odpowiednio gospodarować czasem, jednak pojawiają się tutaj pewne nowe rozwiązania. Do dyspozycji masz jedynie trzy rodzaje warstw tortowych, trzy rodzaje dżemu i kosz na śmieci.

Instruktaż oferowany w grze jest dobry, a same zasady nie należą do najtrudniejszych. Strategia także jest dosyć oczywista i polega głównie na tym, aby zawsze wykorzystywać wszystkie stanowiska i utrzymać odpowiednie tempo.

Można także ulepszać swoją kawiarnię, w zależności od zakupionych mebli i urozmaiconego menu. Zakupów można dokonywać w zależności od dwóch czynników - pieniędzy i osiągniętej wprawy. Poza ulepszaniem biznesu musisz także stworzyć mieszkanie dla Emily. Miłe otoczenie poprawi jej nastrój, a kiedy Emily się uśmiecha - klienci wykazują więcej cierpliwości.

Ogólnie rzecz biorąc, tempo gry jest odpowiednie i stale daje graczowi zajęcie, ale nie czyni gry przesadnie trudną.