Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mistrzowie kuchni 3: Własne ZOO gra
3.9514563106796
103

Mistrzowie kuchni 3: Własne ZOO

Gatunek: Na czas

W grze „Mistrzowie kuchni 3: Własne ZOO”, naszej najnowszej grze z serii 'na czas' czeka was podwójne wyzwanie. Po pierwsze, trzeba pomóc Victorii, spadkobierczyni rodzinnego interesu, kontynuować pracę sieci restauracji. Co więcej, każda z nich specjalizuje się w osobliwych kuchniach, zatem wnętrze każdej z nich musi mieć odpowiedni wystrój. Po drugie, naszym zadaniem jest tez budowa małego zoo, w którym trzymane są zwierzęta znajdujące się na herbie rodzinnym Victorii. Postaraj się otoczyć je najlepsza opieką. Odkryj w sobie doświadczonego managera, wysokiej klasy szefa kuchni i wziętego biznesmena! Pobierz „Mistrzowie kuchni 3: Własne ZOO” całkowicie za darmo!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

MISTRZOWIE KUCHNI 3: WŁASNE ZOO ZRZUTY EKRANU

MISTRZOWIE KUCHNI 3: WŁASNE ZOO RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Trzeci odcinek serii Gourmania od Alawar Entertainment prezentuje unikalny projekt będący niezwykłą kombinacja gry z serii na czas i ukryte obiekty. Sama w sobie taka kombinacja wydaje się niezwykle atrakcyjna i przykuwa uwagę graczy... Read more

Jednakże, pomysł by połączyć te kategorie nie odpowiada idei fabuły. Historia w Gourmania 3: Zoo Zoom jest raczej płytka i niewiarygodna. Bohaterem jest blondynka w różowym ubraniu. Jej ojciec nie chce uczynić jej spadkobierczynią z powodu jej lenistwa i próżności. Jednak Victoria chce udowodnić ojcu swoja wartość i postanawia rozkręcić rodzinny interes. Co więcej, w ręce Victorii przechodzą dwa rodzaje biznesu: restauracja i zoo. Co je łączy? Tak dziwna fabuła ledwie przykuwa uwagę graczy.

Z drugiej strony, gra jest wciągająca dzięki głównemu pomysłowi opisanemu powyżej. Najpierw szukasz tajemniczych składników, następnie używasz ich w części na czas. Zatem gra podzielona jest na mini-gry tych dwóch kategorii. To prowadzi do radzenia sobie z zamówieniami klientów w określonym czasie jednocześnie szukając składników w wypełnionej po brzegi restauracji. Kompozycja gry za pewno ci się spodoba dzięki niesamowitemu połączeniu.

Gourmania 3: Zoo Zoom zdaje egzamin jeśli chodzi o szatę graficzną i udźwiękowienie. Sceny z ukrytymi obiektami są najwyższej jakości. Wszystkie szczegóły są świetnie narysowane a samo tło jest kolorowe i przyciągające wzrok.

Podsumowując, Gourmania 3: Zoo Zoom jest warta wypróbowania jeśli tylko przymkniemy oko na fabułę a skupimy się na samym procesie gry. Jeśli jednak przykładasz wagę do jakości fabuły, z pewnością nie przypadnie ci ona do gustu.