Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cake Mania Main Street gra
3.6448
625

Cake Mania Main Street

W tej grze na czas musisz pomóc Jill i jej najbliższym przyjaciołom w prowadzeniu czterech różnych ciastkarni. Organizuj różne wydarzenia, jak na przykład konkurs na najlepszy tort świata, aby przyciągnąć ludzi do swojego miasteczka w grze "Cake Mania: Main Street". Wydawaj zarobione pieniądze na ulepszenie swojego biznesu. Ta nowa gra z popularnej serii "Cake Mania" to całkowicie nowy rodzaj zabawy i fascynująca grafika. Fani serii nie będą rozczarowani, a początkujący gracze powinni być zachwyceni!


ZRZUTY EKRANU

VIDEO

CAKE MANIA MAIN STREET RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Prawda, że zawsze miło spotkać starych przyjaciół? Jeśli więc jesteś fanem gier na czas, powinieneś ucieszyć się na wieść, że Sandlot Games wypuszcza na rynek swoje nowe dziecko - “Cake Mania: Main Street”... Read more

Fabuła gry mile zaskakuje nowymi elementami, czyniąc zabawę bardziej urozmaiconą i stawiając przed graczem zupełnie nowe wyzwania. W grę wchodzą już nie tylko ciasta - tym razem będziesz także zlepiał sushi i tworzył hamburgery, aby zdobyć pieniądze i ożywić miasteczko Jill!

Dlatego też w grze “Cake Mania: Main Street” zarządzasz czterema różnymi miejscami. Musisz wykonywać te same zadania co w poprzedniej grze “Cake Mania”. Tak więc musisz piec różne rodzaje ciast i obsługiwać wymagających klientów. Gra rozkręca się nieco powoli, lecz po przejściu kilku poziomów będziesz miał wystarczająco dużo pieniędzy, aby nieco zmodernizować swój biznes i przyspieszyć produkcję oraz zarobić więcej.

Jednak fakt, że gra składa się ze 100 poziomów czyni ją nieco zbyt długą. Niektórym głos w grze może wydać się nieco nieprzyjemny, ale to kwestia gustu. Wiele jest dialogów, ale oczywiście można je pominąć.

Niemniej jednak trudno nie zauważyć, że twórcy gry włożyli wiele starań w to, aby uczynić ją żywą i interesującą. “Cake Mania: Main Street” posiada wysokiej jakości grafikę kreskówkową, przyprawioną dobrym humorem. Na szczególną uwagę zasługują klienci, którzy są zabawni i posiadają indywidualne cechy charakteru. Jeśli więc jesteś miłośnikiem gier na czas, koniecznie daj szansę tej przyjemnej kontynuacji gier z serii “Cake Mania”!