Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cake Mania 3 gra
3.4436274509804
1224

Cake Mania 3

Jill właśnie przygotowuje się na długo oczekiwany dzień swojego ślubu, kiedy staje się tragedia: wehikuł czasu spada na ziemię i rozsypuje się w drobny mak. Kiedy Jill i jej przyjaciele i krewni rzucają się pozbierać rozsypane części, zostają wszyscy wysłani w podróż w czasie! Teraz, aby mieć pewność, że jej wesele przebiegnie gładko, Jill musi sama odwiedzić odległe epoki i zaspokoić zachcianki ich mieszkańców przy pomocy swoich magicznych zdolności cukiernika, aby zapewnić powrót swój i wszystkich gości przed rozpoczęciem ceremonii!

       

Zagraj Online

ZRZUTY EKRANU

VIDEO

CAKE MANIA 3 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Cake Mania 3 wydana przez Sandlot Games to najnowszy dodatek do serii Cake Mania. Sequel ten posiada tyle nowych cech, że warto dokonać zakupu nawet, jeśli przeszliśmy dwie poprzednie gry... Read more

Interesująca fabuła dzieli grę na pięć osobnych części, z których każda rozgrywa się w innym miejscu i czasie. Gracz musi wybrać, w jakiej kolejności chce odwiedzić poszczególne okresy, ale kiedy wybór zostanie dokonany oznacza to grę w tym miejscu przez kolejne poziomy.

Klienci w grze Cake Mania 3 mają bardziej bezpośredni wpływ na grę niż poprzednio.

Będą oni zamawiać torty dwu- i trzy-piętrowe oraz kawę. Łączenie zamówień nie daje dodatkowych pieniędzy, ale prowadzi do aktywacji trybu Sugar Rush, który sprawia, że torty są tworzone bez opóźnienia.

Jill będzie potrzebowała Twojej pomocy w 3 rodzajach mini-gier, które pozwolą jej zarobić kilka dodatkowych groszy. Zdobyte pieniądze pozwolą Jill na kupno ulepszeń zarówno dla piekarni, jak i dla niej samej.

Grafika gry jest żywa i pomysłowa. Kreskówki prezentowane na początku gry i przed każdym nowym etapem są zabawne i dobrze oddają fabułę, ale są także łatwe do pominięcia dla tych, którzy nie mogą się doczekać samej gry.

Cake Mania 3 różni się od swoich poprzedników pod wieloma względami, ale wszystkie te zmiany są na lepsze, i sprawiają, że jest to zabawne, interesujące i często zwariowane przeżycie.