Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cajun Cop: The French Quarter Caper gra
4.6
10

Cajun Cop: The French Quarter Caper

W grze "Cajun Cop: The French Quarter Caper" przyjdzie Ci zmierzyć się z gangiem złodziei klejnotów, którzy zakłócają spokój i ciszę w Nowym Orleanie. Poprowadź znanego inspektora, Jacques'a Lamont, będącego na tropie tych rzezimieszków. Musisz przetrząsnąć miasto w poszukiwaniu wskazówek, od bogatych willi po ciemne, boczne uliczki, aby schwytać złoczyńców. Wykorzystaj swoje umiejętności, aby przywrócić porządek i doprowadzić gangsterów przed wymiar sprawiedliwości! Gra daje Ci okazję, aby rozwiązać zawiłe zagadki, uporać się z wciągającymi mini grami i doświadczyć wyjątkowej atmosfery!

CAJUN COP: THE FRENCH QUARTER CAPER ZRZUTY EKRANU

CAJUN COP: THE FRENCH QUARTER CAPER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Cajun Cop: The French Quarter Caper” to nowa gra ukrytych przedmiotów, która pozwoli Ci wziąć udział w interesującym śledztwie. Big Fish Games, twórca gry, daje Ci możliwość wcielenia się z postać słynnego detektywa, który wyrusza do Nowego Orleanu, aby wytropić gang złodziei klejnotów. .. Read more

Jak łatwo się domyślić, w grze roi się od ukrytych przedmiotów i pomysłowych łamigłówek. Musisz także uporać się z logicznymi mini grami.  Będziesz na przykład musiał otworzyć sejf i odgadnąć kody bezpieczeństwa, w oparciu o logiczne wskazówki lub zagrać na pianinie, podążając za piłką skaczącą na ekranie. Łamigłówki są tego typu co zwykle, ale bardzo dobrze użyte w grze. Jeśli nie umiesz uporać się z jakąś mini grą, możesz od razu ją pominąć. Przedmioty w grze są dobrych rozmiarów i niezbyt trudne do odnalezienia, a podpowiedzi odświeżają się w odpowiednich odstępach czasu.

Prawdę powiedziawszy, gra “Cajun Cop: The French Quarter Caper” nie jest zła, a z pewnością nie najgorsza, ale niektóre jej elementy potrafią być denerwujące. Gra posiada wiele dialogów, których nie można pominąć, a niektóre mini gry są beznadziejne i irytujące. Denerwujące jest także to, że Twórcy gry odbiegają od fabuły, wprowadzając mini grę taką jak łączenie rurek czy szykanie różnic. Kursor w grze jest bardzo czuły i musi być ustawiony idealnie nad przedmiotem, gdyż w przeciwnym razie kliknięcie będzie błędne i minuty zostaną odjęte od Twojego ogólnego wyniku.   

W skrócie, jest to raczej prosta, odprężająca gra, bez stresu i trudności. Tytuł sugeruje wiele scen tematycznych, ale niestety nie są one tak wyraziste jak można by się spodziewać. O ile kreskówkowa grafika jest całkiem dobra, o tyle muzyka jest nieco kiepska. O wiele lepszy byłby jazz lub swing. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobra gra, jeśli nie masz nic innego pod ręką.     

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 800 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 8.1

Hard Drive: 96 MB