Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Build-a-lot 3: Passport to Europe gra
4.0891089108911
202

Build-a-lot 3: Passport to Europe

Podróżuj po całej Europie przywracając zrujnowane domy do ich dawnej świetności w tej obszernej grze polegającej na skutecznym zarządzaniu czasem. Nadaj twojemu domu atrakcyjny wygląd przy użyciu świeżej farby i nęcącemu ukształtowaniu krajobrazu. Staw czoła oczekiwaniom otoczenia, zapobiegając kryzysom i uspokajając hałaśliwych sąsiadów. Z mnóstwem decyzji developerskich i przyciągających oko ulepszeń, dzisiejszy rynek jest gotowy na Build-a-lot 3: Passport to Europa.

BUILD-A-LOT 3: PASSPORT TO EUROPE ZRZUTY EKRANU

BUILD-A-LOT 3: PASSPORT TO EUROPE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Najnowsza produkcja firmy HipSoft dowodzi, że nawet skomplikowany temat można przedstawić w zabawny sposób. Gra Build-a-lot 3: Passport to Europe po raz trzeci oferuje zupełnie nowe wyzwania. Tym razem dostajesz pieczątkę w paszporcie i przemierzasz ocean w drodze do Europy, gdzie odwiedzisz kraje takie jak Anglia, Hiszpania, czy Szwajcaria, pomagając ich mieszkańcom w poprawie stanu ich miast.      .. Read more

Łatwy w obsłudze interfejs działający na zasadzie “wskaż i kliknij” wraz z instruktażowym menu nie przytłacza nadmiarem informacji i pozwala skoncentrować się na celach i kilku podstawowych zasobach (pracownikach, materiałach i projektach).

Najzabawniejsze cechy gry Build-a-lot 2 powracają w Build-a-lot 3, włączając możliwość malowania domów na różne kolory i zmianę terenu w obrębie podwórka. Do najbardziej interesujących nowości można zaliczyć kryzysy, czyli losowe wydarzenia takie jak pożar, czy problemy domowe itd. Inna nowość, o której warto wspomnieć, to nowe warunki pogodowe, jak deszcz i śnieg.

Build-a-lot 3 jest bardziej rozbudowana niż jej poprzedniczka i poziom trudności został tylko nieznacznie zwiększony, tak więc zawsze będziesz miał coś do roboty, ale rzadko będziesz czuł się przytłoczony. Jeśli gra polegająca na zarządzaniu zasobami ma być spokojna i wyważona, to Buil-a-lot właśnie taka jest.