Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Awakening: Moonfell Wood gra
3.6435643564356
101

Awakening: Moonfell Wood

Czy wciąż oczekujesz zapierającej dech w piersiach i totalnie wciągającej kontynujacji do jednej z najlepszych gier- Awakening: The Dreamless Castle? Zagraj w Awakening: Moonfell Wood, a na pewno się nie zawiedziesz! Znana Ci już zapewne postać, piękna księżniczka Sophia, została postawiona przed zupełnie nowymi zadaniami i przygodami: będzie musiała nie tylko odnaleźć Czarującego Księcia, ale także odkryć pewne zaginione królestwo. Magiczne moce podążąją za nią podczas tej wyprawy i usypiają ją. Musisz ściągnąć z Spohii ten czar. Będziesz musiał wybrać się w podróż pełną nadzieji, podczas której Światło i Ciemność staną ze sobą twarzą w twarz. Ta wspaniała i bajeczna opowieść wychodzi już wkrótce. Czy jesteś gotowy na zanurzenie się w świecie pełnym tajemmnic? Awakening: Moonfell Wood na pewno spowoduje, że zatracisz poczucie rzeczywistości!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Awakening: Moonfell Wood. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

AWAKENING: MOONFELL WOOD ZRZUTY EKRANU

AWAKENING: MOONFELL WOOD RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tegoroczne święta Bożego Narodzenie rozpoczynają się od wydania przez BoomZap nowej gry przygodowej z ukrytymi przedmiotami pt. “Awakening: Moonfell Woodam Voyagers”. Czy może istenieć cokolwiek lepszego niż wróżki, magia, kolorowe kwiatki oraz blask księżyca podczas tych świąt?! Wciel się tutaj w rolę księżniczki Spohii i odkryj gdzie i dlaczego wszyscy znikneli... Read more

“Awakening: Moonfell Woodam Voyagers” podobno powinna być prostolinijną grą z ukrytymi przedmiotami, ale tak naprawdę wygląda ona jak jakaś baśń do której wciśnięto od czasu do czasu jakieś zadania na poszukiwanie ukrytych przedmiotów. Nie spędzisz zatem zbyt dużo czasu na polowaniu na przedmioty znajdujące się na liście, za to zajmiesz się długotrwałym zbieraniem różnych rzeczy i odkrywaniem ich użytku w celu ukończenia całej gry. W tej baśniowej produkcji znajduje się bowiem cała masa bardzo ambitnych mini gier. Będziesz musiał tutaj poprzekładać kafelki w celu odblokowania pudełek, zagrać w karty aby stworzyć różnorodne obrazki i oczywiście odkrywać przepiękne scenerie z ukrytymi przedmiotami.

Jeżeli oczekiwałeś, że gra “Awakening: Moonfell Woodam Voyagers” będzie dobrze wyglądać, to na pewno się tutaj nie zawiedziesz. Opracowanie graficzne zostało stworzone z zaznaczeniem nawet najmniejszych szczegółów i zapiera wręcz dech w piersiach. Zwykle zawalone rzeczami scenerie zostały tutaj przemienione w przepiękne oraz malownicze krajobrazy. Na pewno spodoba Ci się ta prostolinijna rozgrywka, dzięki której nie zagubisz się przy rozwiązywaniu żadnej z łamigłówek. Mimo, że gra ta nie stawia sobą zbyt dużego wyzwania, to i tak powinieneś polubić przedstawiany przez nią magiczny świat przepełniony cudownymi sceneriami oraz świetnymi zagadkami. Jest to bardzo dobre wydanie, które gotowe jest Ci zapewnić kilkanaście godzin naprawdę dobrej i wciągającej rozgrywki. Wydawcy zdołali stworzyć tutaj interesującą fabułę owiniętą we wspaniałe opracowanie graficzne. Coż za cudowny prezent na święta!