Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Awakening: The Skyward Castle Collector's Edition gra
4.0526315789474
19

Awakening: The Skyward Castle Collector's Edition

W grze Awakening: The Skyward Castle Collector's Edition dołączysz do młodej księżniczki – Zofii w jej podróży pełnej niebezpieczeństw i niezapomnianych przygód starając się zdjąć klątwę, która gnębi jej naród. Budząc się z magicznego snu, księżniczka odkrywa, że jej królestwo jest w uścisku złych mocy. Teraz, pozbawiona magii, musi znaleźć sposób na zniszczenie zła i ocalenie swojego terytorium. Nowe lokacje, nowa akcja i rozdział bonusowy czekają na ciebie w nowej grze z gatunku ukryte obiekty Awakening: The Skyward Castle Collector's Edition!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

AWAKENING: THE SKYWARD CASTLE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

AWAKENING: THE SKYWARD CASTLE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Awakening: The Skyward Castle od Big Fish Games jest grą przygodową HO o młodej księzniczce Sophii, która kontynuuje wędrówkę w krainie baśni pełnej łamigłówek i niebezpiecznych przygód. Opowieść zaczyna się od tego jak księżniczka Sophia budzi się z długiego, magicznego snu i jak sie okazuje znajduje sie w kraju pojmanym przez złe moce. Teraz, pozbawiona magicznych mocy, musi wykorzystac swoje umiejętności i swoich pomocników by poradzić sobie z trudnościami i łamigłówkami w magicznym świecie. Uroczy Kieszonkowy Smok, pomocna sowa – Ren i interaktywna mapa pomogą księzniczce przełamac klątwę nałożoną na jej lud i zniszczyć zło, które wchłonęło cały magiczny świat... Read more

Awakening: The Skyward Castle rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie sie skończyło. Fabuła jest ciekawa i całkiem prosta do zrozumienia. Zatem, jeśli nigdy nie grałes w poprzednie części serii, można śmiało zagrać w Awakening: The Skyward Castle bez żadnych trudności w odniesieniu do fabuły. Każdy rozdział gry ma kilka lokacji, nowe zwroty akcji i ciekawe, skomplikowane łamigłówki.

Jednakże, niektóre mini-gry wydaja sie bardzo proste, jednak równoważa je także trudniejsze i ciekawe interaktywne sceny z ukrytymi przedmiotami.

Jeśli chodzi o dźwięki i jakość wizualną, grafika jest wspaniała, muzyka jest niezwykle delikatna i kojąca, podkłady głosowe są wysokiej jakości. Opcje gry wliczają trzy tryby , a do cech można zaliczyć dziennik i liste zadań do wykonania.

Gra jest gładka a przejścia ze sceny na scenę są płynne i logiczne. Podczas gry, można liczyć na wszelka pomoc. Co więcej, można używać przewodnika i bardzo użytecznych przycisków podpowiedzi.

Awakening: The Skyward Castle oferuje nam godziny wspaniałej zabawy. Gra utrzymuje zainteresowanie graczy i ciekawośc na każdym etapie gry. To naprawdę smutne, że jest to ostatnia części serii. Polecamy Awakening: The Skyward Castle każdemu, kto kocha sceny z ukrytymi przedmiotami i łamigłówki!