Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Awakening: The Goblin Kingdom Collector's Edition gra
3.9245283018868
53

Awakening: The Goblin Kingdom Collector's Edition

Po dwóch niesamowitych przygodach w Dreamless Castle i Moonfell Wood w trzeciej odsłonie pt. Awakening: The Goblin Kingdom Collector's Edition, będziesz podróżował do ośnieżonego królestwa goblinów Pomóż księżniczce Sophii odkryć sekret tajemniczych zaginięć ludzi w jej królestwie! Naturalna rzeczą jest, że złe moce nie chcą być zdemaskowane. Zatem mroczne cienie wyruszają w pogoń za nieszczęsna księżniczką w grze Awakening: The Goblin Kingdom Collector's Edition. Pobierz tą zniewalającą grę i ciesz się materiałem bonusowym tego kolekcjonerskiego wydania.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

AWAKENING: THE GOBLIN KINGDOM COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

AWAKENING: THE GOBLIN KINGDOM COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Przemierzając Królestwo Goblinów można natknąć się na niesamowita przygodę HO, która wypełniona jest tajemnicą i sekretami. Big Fish Games przedstawia nową grę pt. Awakening: The Goblin Kingdom. Kontynuując historię z poprzedniego rozdziału, teraz zmierzamy w kierunku pokrytych śniegiem gór Królestwa Goblinów. Dołącz do księżniczki Sofii w jej podróży by odnaleźć odpowiedzi dla mądrego króla!.. Read more

Księżniczka jest pierwsza osobą, która zobaczyła niezwykłe szczyty gór i na pierwszy rzut oka wszystko wydawało się być cudowne ale niedługo wcześniej zaczyna mieć mroczne wizje. Księżniczka ma dwóch towarzyszy podróży: Pocket Dragon i Ran the Owl, która jest bardzo pomocna i wie co robić dalej. Łamigłówki można ominąć, jednak nie wydaje nam się, że to zrobisz. Spotkania księżniczki z innymi postaciami przedstawiane są przez napisy, które są dobrze napisane.

Awakening: The Goblin Kingdom posiada wszelkie cechy, które czynią grę interesującą i zabawną. Posiada listę osiągnięć, listę rzeczy do wykonania, podpowiedzi i łamigłówki, które jeśli chcecie, możecie ominąć.

Gra oferuje różnorodność scen i mnóstwo ciekawych, prostych zadań i łamigłówek. Dla tych, których męczą sceny z ukrytymi obiektami, odświeżającym będzie fakt, że gra posiada ich tylko kilka wśród innych typów scen w grze.

Początek jest świetnie zrobiony, można nacieszyć się przepiękną grafiką, dobrym udźwiękowieniem i miłymi postaciami. To naprawdę dobra, wciągająca i graficznie zachęcająca historia.

Sądzimy, ze spodoba się wam Awakening: The Goblin Kingdom. Warto jest przynajmniej spróbować.