Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Anne's Dream World gra
3.2790697674419
43

Anne's Dream World

Jak wiele dzieci, tak i Anne ma swój świat marzeń w grze "Anne's Dream World". Panowała tam cisza i spokój, dopóki ten maleńki świat nie stał się rzeczywistością. Kiedy Anne zdała sobie z tego sprawę, było już za późno; złe, galaretowate stwory zaatakowały jej wioskę. Tylko ona może ocalić świat, który stworzyła! Ułóż swoich wrogów po trzech lub więcej w rzędzie w tej żywej i barwnej grze "Anne's Drem World"! Ocal swój piękny świat przed atakiem galaretowatych bestii!

ANNE'S DREAM WORLD ZRZUTY EKRANU

ANNE'S DREAM WORLD RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Anne’s Dream World” to rozkoszna gra typu “dopasuj 3 elementy”, wyprodukowana przez PlayFirst. Wyobraź sobie, że nasze sny się spełniają… To właśnie przytrafiło się Anne i teraz musisz pomóc dziewczynce ocalić jej magiczną wioskę przed wrednymi Jellies... Read more

Gra polega na układaniu w linii trzech lub więcej kolorowych galaretek, ale nie jest to ta sama stara gra typu “match3”. Tym razem galaretki nie znikną natychmiast po dopasowaniu; zamiast tego zostaną przeskanowane laserem, po czym spadną na dół ekranu gry. Wszystkie galaretki, które spadły, następnie zasilą kule doładowań, które pomogą Ci w grze. Doładowania zawierają rakiety, błyskawice i ogniste kule i mogą także zostać ulepszone przed rozpoczęciem każdego kolejnego poziomu.

Gra “Anne’s Drem World” oferuje trzy tryby, jednak będziesz musiał przejść przynajmniej 20 poziomów w trybie Story, żeby odblokować tryby Free i Challenge. Tryb Free pozwala Ci grać tak długo, aż Ci się znudzi, zaś w trybie Challenge prowadzisz wyścig z czasem aby wyeliminować Jellies i zdobyć wymaganą liczbę punktów.

Graficznie gra jest dopracowana i dobrze animowana: jasne stworzenia, przyjemne tła i żywa kolorystyka. Może ona wydawać się nieco dziecinna, jednak w naszej ocenie jest wystarczająco ekscytująca i nowatorska.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 6.0

Hard Drive: 45 MB