Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Amusement World! gra
5
2

Amusement World!

Wiadomym jest, ze każdy śni od czasu do czasu o wspaniałym bulwarze czy tez wesołym miasteczku. Jeśli twoje sny pojawiają się dość często, powinieneś natychmiast pobrać i zagrać w Amusement World! Ta gra to jeden z największych karnawałów i najbardziej zdumiewających wesołych miasteczek na ekranie monitora. Niewątpliwie znajdziesz tu w jakąkolwiek grę sportową: od lotek do strzelania. Cztery ziemie czekają na twój podbój. Każda z nich różni się od poprzedniej ciekawych charakterem i postaciami. Wypróbuj Amusement World! A na pewno nie będziesz żałował!

AMUSEMENT WORLD! ZRZUTY EKRANU

AMUSEMENT WORLD! RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Całkiem nowa gra HO zatytułowana Amusement World! Została stworzona przez dewelopera gier HO i Puzzle – HeadRight Games. Możesz wyruszyć na niezapomniana podróż przez Amusement World! (Świat Rozrywki) I odwiedzić różne, ekscytujące lokacje jak ziemie piratów i świat super bohaterów... Read more

Jak sugeruje tytuł, fabuła gry oparta jest na wydarzeniach, które dzieją się w parku rozrywki, jednak niewiele się to ma do gry, więc jeśli jest to jedyny powód dla którego nabywacie grę lub pobieracie wersję próbną, możecie być nieco zawiedzeni. Wszystko co ma jakąś wartość w fabule to uczucie ponownego dzieciństwa i doznanie prawdziwej nostalgii. Z drugiej zaś strony, przygotujcie się na niezwykłe emocje związane z wyzwaniami, które stawia przed nami gra. Chociać Amusement World!  jest opisywany jako gra HO, lepiej powiedzieć o niej, że łączy w sobie elementy łamigłówek, ukrytych obiektów i wielu innych, dość nostalgicznych mini-gier. O to właśnie chodzi w grze! Pewnie, takie zadania z ukrytymi obiektami i łamigłówki widzieliście już wcześniej, ale damy głowę, że będziecie się świetnie bawić rozwiązując w 6 różnych mini-gier wliczając Skee Ball, Wraki, Joker Toss i wiele innych…

Jeśli zdecydujecie się pobrać i zagrać w Amusement World! , macie do wybory tryb casual i expert. Tryb casual jest przydatny jeśli gra została pobrana dla dzieci, jako, że jeśli się utknie, można przełączyć się w tryb casaul gdzie potrzebna jest tylko jedna gwiazdka by minąć wyzwanie. Jednak z największych zalet gry jest wartość re-play, co pozwala na ponowną grę wiele razy, jednak na poziomie expert jest świetna zabawa starając się osiągnąć trzy gwiazdki na wszystkich mini-grach i ustanawiać najlepszy wynik!

Grafika Amusement World!  Jest wspaniała i dobrze dopracowana jak na grę tego gatunku. Kolory użyte w poszczególnych lokacjach są żywe i przyjemne, co pasuje do atmosfery parku rozrywki Co więcej, mnóstwo uwagi poświęcona na dopracowanie szczegółów, więc na tym polu nie będziecie przeżywać rozczarowania w grach HO. Dźwięki są dobrze zrobione, więc można grac w tą grę nawet na starych komputerach, pod warunkiem, że wasze pecety obsługują Windowas XP, Vista lub 7. Wszystkie najlepsze cechy gry jest w stanie zademonstrować wam godzinna wersja próbna a jeśli się wciągniecie, możecie nabyć lub pobrać nieograniczoną wersje Amusement World!

Podsumowując, Amusement World! Jest grą, z którą HeadRight Games próbowało zmienić wzorzec i poprawić stary przepis na gry HO, i można powiedzieć, że próba się udała! Wierzcie nam, jeśli chcecie dobrej zabawy na długie godziny, pobierzcie wersję próbną lub kupcie pełna wersję Amusement World!  I zanurzcie się w ocean ciekawych mini-gier, puzzli logicznych i ukrytych przedmiotów, które czekają by je odnaleźć! Nie będziecie zawiedzenie tą doskonałą grą HO/Puzzle!