Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Amulet of Time: Shadow of la Rochelle gra
3.5384615384615
13

Amulet of Time: Shadow of la Rochelle

Cofnij się w czasie by zostać świadkiem pięknej miłosnej historii wraz z niesamowita grą HO na PC pt. Amulet of Time: Shadow of la Rochelle! Wyrusz w podróż do Francji i poznaj ducha pięknej Diane de Poitiers i pomóż jej wrócić do obecnych czasów. Niezwykłe łamigłówki, mnóstwo pięknych scenerii do przemierzenia wraz z wciągającą fabułą czeka już na ciebie w Amulet of Time: Shadow of la Rochelle! Pobierz grę już teraz, całkowicie za darmo i odsłoń wszystkie sekrety!

AMULET OF TIME: SHADOW OF LA ROCHELLE ZRZUTY EKRANU

AMULET OF TIME: SHADOW OF LA ROCHELLE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nie jest tajemnica, że średniowieczna Francja stanowiła centrum tajemnic, zdrady i pałacowych intryg. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej w tym temacie, zagraj w nowa grę HO od Big Fish Games pt. Amulet of Time: Shadow of la Rochelle... Read more

Amulet of Time: Shadow of la Rochelle jest całkowicie nowym, mistycznym thrillerem traktującym o nieszczęśliwym losie pięknej Diane de Poitiers, nałożnicy francuskiego króla, Henryka II. Jakie sekrety kryją stare, pałacowe komnaty? Czy jesteś w stanie odróżnić wroga od przyjaciela? Na te i inne, intrygujące pytania będziesz musiał sam znaleźć odpowiedź. Jeśli jesteś początkującym, stawiającym pierwsze kroki w świecie gier komputerowych, gra z pewnością ci się spodoba. Weterani gier z pewnością docenią wciągającą i ujmującą grę.

Warto również zauważyć, że fabuła Amulet of Time: Shadow of la Rochelle została stworzona przez profesjonalnych scenarzystów. Nie znajdziecie tu trywialnych dialogów czy wkurzających scen przerywnikowych, które wiecznie starasz się ominąć Jeśli chodzi o grę, ta jest zrobiona perfekcyjnie, oferując na wiele wyzywających łamigłówek. Tak, gra pełna jest scen HO, ale fabuła jest bardzo rozbudowana, w każdym rozdziale mamy określone cele i kilka oryginalnych mini-gier. Sceny te są świetnie zrobione (czasem jednak trochę nieostre) choć byłoby miło spotkać tu jakieś przedmioty interaktywne.

Wykonanie wizualne jest bardzo szczegółowe jednak brak interaktywności. W każdym razie, projektanci zdołali oddać atmosferę okresu historycznego 16-wiecznej Francji co powoduje, ze gra ma niezwykły klimat.

Tajemnicza fabuła, wiele ciekawych poziomów, piękna grafika i śliczna muzyka to tylko część rzeczy, którymi może pochwalić się Amulet of Time: Shadow of la Rochelle. Miłej zabawy!