Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Abandoned: Chestnut Lodge Asylum gra
3.6470588235294
17

Abandoned: Chestnut Lodge Asylum

Wiele lat temu wydarzyła się okropna katastrofa za murami szpitala Chesnut Lodge. Teraz jest to jedynie opuszczone i zapomniane miejsce, pełne sekretów i tajemnic do rozwiązania. Udaj się tam i dowiedz się jak było naprawdę w nowej, ekscytującej i zatrważającej grze HO pt. Abandoned: Chestnut Lodge Asylum! Jak głosi legenda, pacjenci zniknęli i nie został po nich żaden ślad. Przemierzaj piękne scenerię tego tajemniczego miejsca, rozwiązuj wszystkie łamigłówki i zostań bohaterem. Pobierz Abandoned: Chestnut Lodge Asylum zupełnie za darmo już teraz i wróć do normalnego życia!

ABANDONED: CHESTNUT LODGE ASYLUM ZRZUTY EKRANU

ABANDONED: CHESTNUT LODGE ASYLUM RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Abandoned: Chestnut Lodge Asylum jest nową grą od Lazy Turtle Games, która daje nam możliwość rozwiązania tajemnicy i odkrycia pewnych nierozwikłanych zagadek. Czy trzeba ostrzegać o mrocznym temacie opuszczonego szpitala? Zapewne sam tytuł odsłania więcej niż nasze ostrzeżenia... Read more

Jeśli pomysł na kolejna przygodę w mrocznym szpitalu do was przemawia, witamy w Abandoned: Chestnut Lodge Asylum. Choć większość tego typu gier jest do siebie podoba i tylko z założenia ma wyglądać odmiennie, ten tytuł rozpoczyna się świetnym wejściem, które wciąga nas w osobisty koszmar ucieczki od zawalającego się budynku, która kończy się wpadnięciem do szybu windy. Niezły początek jak na kolejna grę z gatunku HO łamigłówki.

Główny watek gry skupia się na scenach z ukrytymi przedmiotami, które są bardzo liczne. Jeśli nie przepadacie za scenami w stylu stosu, mogą was czasami denerwować. Jednakże, obiekty są przyzwoitych rozmiarów. Obiekty morfujące są świetnie dopasowane technicznie i są miłe dla oka. Przygotujcie się na odwiedzenie wielu scen, chodzenia w kółko, jednak nie ma na co narzekać jako, że gra zawiera wiele zwrotów akcji.

Jako, że mamy tu do czynienia z ponurym, opuszczonym szpitalem, nie czekajcie na promienie słoneczne czy świergot jaskółek Ze strony graficznej, Abandoned: Chestnut Lodge Asylum jest stworzona w mroczny sposób z dobrą fabułą, która od samego początku wciąga do głębi. Kolory są raczej zróżnicowanie, nie są zbyt ciemne. Wszystkie mroczne kolory nie tylko są przejrzyste i wyraziste ale także doskonale dopasowane do otoczenia. Podkład muzyczny jest dobry, choć w niektórych scenach zbyt często się powtarza. Podkłady głosowe są idealne, jednak na nieszczęście nieliczne.

Podsumowując, Abandoned: Chestnut Lodge Asylum jest z pewnością grą dobrej jakości, gdzie można dostać przyzwoitą dawkę napięcia i horroru.