Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
3 Cards to Midnight gra
3.6666666666667
3

3 Cards to Midnight

Wykorzystaj magiczną moc Tarota aby zbadać tajemniczy przypadek Jess Silloway, która obudziła się w nieznanym pokoju, nie pamiętając niczego z ostatnich kilku dni. Teraz potrzebuje ona Twojej pomocy, aby odbyć podróż w swoją przeszłość i odkryć, co się wydarzyło. Rozwiąż liczne, interesujące łamigłówki w grze ukrytych przedmiotów "3 Cards to Midnight" i rozwikłaj tajemnicę Jess Silloway.

3 CARDS TO MIDNIGHT ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY 3 CARDS TO MIDNIGHT

3 CARDS TO MIDNIGHT RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Chcielibyśmy zaprezentować grę ukrytych przedmiotów “Three Cards to Midnight. Została ona stworzona przez nową, obiecującą firmę Big Finish Games. W tej grze pomożesz Jess przywołać jej wspomnienia przy użyciu kart Tarota... Read more

Każda, odwrócona przez Jess karta przywołuje określone miejsce, w którym musisz odszukać pewną liczbę ukrytych przedmiotów. Gra podaje Ci słowa-klucze, na przykład początek nazwy przedmiotów, które musisz odszukać, jak “note” może oznaczać “notebook” lub “notepad”. Zapewni to dobrą zabawę, jednak w niektórych wypadkach twórcy nie docenili wyobraźni graczy. Na przykład kiedy pojawiło się słowo “light” gra nie zaakceptowała klikania na słowie “Christmas”. Myśleliśmy, że chodzi o połączenie “Christmas lights”.

Jeśli popełnisz zbyt wiele błędów na danym poziomie, będziesz musiał go przejść od początku. Każdy poziom zaczynasz z określoną liczbą podpowiedzi do wykorzystania, ale możesz zdobyć więcej. Niestety zdobyte podpowiedzi nie zostają przenoszone z poziomu na poziom. Gra zawiera różnorodne mini-gry, od prostych puzzli po łamigłówki oparte o słowa lub symbole. Lepiej ich nie pomijać, gdyż mają one wiele wspólnego z fabułą gry.

Grafika w grze “Three Cards to Midnight” jest dosyć dobra. Przerwy między poziomami wypełnione są ładnymi animacjami, wykonanymi przez profesjonalistów. Wszystkie one są dobrze napisane i odegrane. Trochę rozczarowała nas muzyka, ale nie miało to większego znaczenia. Gra jest dobra, więc nie przegap jej!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 222 MB