Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
2 Tasty Too: l'Amour à Paris gra
3.3867924528302
212

2 Tasty Too: l'Amour à Paris

Gra pt. "2Tasty" doczekała się w końcu swojej długo wypatrywanej kontynuacji. Spotkaj się ponownie z Libby podczas jej poszukiwań za nowymi przepisami oraz wciągającymi przygodami! Tym razem Libby wybiera się do Paryża. Masz ochotę się do niej przyłączyć? Jeżeli tak, to "2Tasty Too : l'amour à Paris ", stanowiące połączenie gry ekonomiczno- strategicznej z poszukiwaniem ukrytych przedmiotów stanowi Twoją przepsutkę do miasta miłości! Twoje zadanie będzie tu polegało na pomożeniu Libby w odnalezieniu nowych receptur z kuchni farncuskiej. Libby zgadza się na szukanie ich jedynie na terenie Paryża! Posiada ona bowiem marzenie, żeby odnaleźć swoją miłość na ulicach tego romantycznego miasta. Tak jak mawia przysłowie: przez żołądek do serca". Libby ma ochotę je gruntownie przetestować! Miałbyś ochotę wybrać się w podróż do Francji wraz z naszą główną bohaterką?

2 TASTY TOO: L'AMOUR À PARIS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY 2 TASTY TOO: L'AMOUR À PARIS

2 TASTY TOO: L'AMOUR À PARIS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gdzie możesz spróbować najwspanialszych deserów i brać lekcje od najlepszego szefa kuchni? Według Maximize Games, programisty gier na czas, to Francja jest miejscem rozkosznych smaków. Zatem w ich nowej grze pt. 2 Tasty Too: l’Amour à Paris przygotowali dla nas wspaniałą podróż po kuchni francuskiej... Read more

Zdarzenia dzieją się w Paryżu, gdzie uczysz się prowadzić interesy i przyrządzać najwspanialsze przysmaki. Gra jest doskonałą kombinacją gry na czas i gatunku HO. Dostajesz listę składników, które musisz odnaleźć by przygotować się do gotowania, następnie składniki te gotujesz i serwujesz danie gościom. Wszystko musisz robić jak najszybciej by zyskiwać największą ilość punktów. Z jednej strony, 2 Tasty Too: l’Amour à Paris posiada dość szybkie tempo, co daje nam świetną zabawę. Z drugiej strony, można grać w trybie relaks by rozkoszować się scenami HO. Gdy zagracie zauważycie wszystkie uroki takiego połączenia gatunków.

Intrygująca fabuła, pełna zaskakujących zwrotów akcji i tempa może z pewnością trafić w gusta miłośników obu gatunków. 2 Tasty Too: l’Amour à Paris zaopatrzona jest w niezwykłą muzykę i doskonałe wykonanie wizualne. Jej dynamika i wyzywająca gra bawi nas swoim wspaniałym sposobem prezentacji.

To jeden z kilku przypadków, w których druga część serii okazuje się być lepsza niż poprzedniczka. 2 Tasty Too: l’Amour à Paris, witaj na naszej top liście!